Konusunu Oylayın.: Ezan bitene kadar içmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ezan bitene kadar içmek
 1. 29.Haziran.2015, 03:46
  1
  Misafir

  Ezan bitene kadar içmek


  Ezan bitene kadar içmek Mumsema Arkadaşlar Ben 14 yaşındayım.Ben ezan bitene kadar Yiyip içilebilir diye biliyordum.(Annem babam İlahiyatçı olduğu için)Ama bunun böyle olmadğını öğrendim şimdi ben tüm oruçlarımı kaza mı etmeliyim ?? Birde Ben Orucu bozmayıp sadece tehlikeye düşürdüğünü öğrendiğimde Ezan okunmaya başladım ve ben biraz su içtim benim orucum bozuldumu kaza veya kefaret gerekirmi ??


 2. 29.Haziran.2015, 03:46
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Arkadaşlar Ben 14 yaşındayım.Ben ezan bitene kadar Yiyip içilebilir diye biliyordum.(Annem babam İlahiyatçı olduğu için)Ama bunun böyle olmadğını öğrendim şimdi ben tüm oruçlarımı kaza mı etmeliyim ?? Birde Ben Orucu bozmayıp sadece tehlikeye düşürdüğünü öğrendiğimde Ezan okunmaya başladım ve ben biraz su içtim benim orucum bozuldumu kaza veya kefaret gerekirmi ??

 3. 01.Temmuz.2015, 11:49
  2
  Misafir

  Cevap: Ezan bitene kadar içmek
  Kardeşim aynı durum banada olmuştu bende sabah ezanı okunurken ayran içmiştim Abimler orucum bozuldugunu söylemişti bende internetten baktım orucum bozulmuş fakat bilmeden yaptıgım için kaza gerekiyo sanırsam.


 4. 01.Temmuz.2015, 11:49
  2
  Clipper54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Clipper54
  Misafir  Kardeşim aynı durum banada olmuştu bende sabah ezanı okunurken ayran içmiştim Abimler orucum bozuldugunu söylemişti bende internetten baktım orucum bozulmuş fakat bilmeden yaptıgım için kaza gerekiyo sanırsam.
+ Yorum Gönder