Konusunu Oylayın.: Gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir?

5 üzerinden 4.50 | Toplam : 2 kişi
Gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir?
 1. 12.Ağustos.2011, 11:20
  1
  Misafir

  Gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir?


  Gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir? Mumsema gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir.vakit namazından önce kılmam gerekiyorsa geçmiş namazların kazasını da yine aynı şekilde mi kılacağım yani vakit namazından önce mi kılmam gerek.teşekkürler


 2. 12.Ağustos.2011, 11:20
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir.vakit namazından önce kılmam gerekiyorsa geçmiş namazların kazasını da yine aynı şekilde mi kılacağım yani vakit namazından önce mi kılmam gerek.teşekkürler

 3. 12.Ağustos.2011, 14:28
  2
  Ercan
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Temmuz.2011
  Üye No: 88468
  Mesaj Sayısı: 3,107
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 33
  Bulunduğu yer: Gaziantep

  Cevap: gün içinde kılamadığım bi namazın kazasını eve gidince vakit namazından öncemi sonra mı kılmam gerekir?
  kardeş siz vakit namazlarını yerine getirin. Zaman buldukça da kazaları kılarsınız. Öncesi sonrası diye bişey yok. Örneğin yatsıya 1 saat varsa, yatsıdan önce kaza namazı kılabilirsiniz. Yatsıdan sonra da kazaya devam edebilirsiniz.


 4. 12.Ağustos.2011, 14:28
  2
  Devamlı Üye  kardeş siz vakit namazlarını yerine getirin. Zaman buldukça da kazaları kılarsınız. Öncesi sonrası diye bişey yok. Örneğin yatsıya 1 saat varsa, yatsıdan önce kaza namazı kılabilirsiniz. Yatsıdan sonra da kazaya devam edebilirsiniz.
+ Yorum Gönder