+ Yorum Gönder
Namazlar ve Namaz Hakkında Soru ve Cevaplar Kategorisinden Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mum
  Administrator
  Reklam

  Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ?

  Reklam

  Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ? Mumsema Namazın son oturuşunda tahiyat duasından sonra salli barik duları ve rabbena duaları okunur. Selam vermeden önce peygamberimiz Allahümme Ecirni Minennar, Allahümme Edhılni İlel Cenneh, Allahümme Zevvicni ila huril Iyn dualarını okurdu.

 2. MECİDİE
  Kıdemli Üye

  Cevap: Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ?


  Reklam


  namaz kılarken eğer birini örnek alacaksak efendimizi örnek alabilir onun gibi kılmaya veya okumaya çalışabiliriz belki onun feyzini yakalayamayız ama onun yolunda olmak güzeldir

 3. Misafir
  Komsum. Ticaret yapiyor. Laminat parke alip satiyor. Bana sende para ver. Parkeyi nakit alırsam iskonto alirim. Ve daha çok kazanırım. Bu kazanç tan sana da düzenli er ay kar veririm. Bu şekilde aylik aldigim para helal mi harami cevabiniz için şimdiden teşekkür ederim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Kar ve zarar ortak olacaksanız bu verdiğin para caiz olur. Ama tek taraflı yani sırf karda ortak olman caiz olmaz kardeşim.

+ Yorum Gönder
selam vermeden önce okunan dualar,  namaz kılarken selam vermeden önce okunan dua,  namazda selam vermeden önce hangi dualar okunur,  namazda selam vermeden önce okunan dua,  namazda selam verilmeden once okunan sure,  Namazda selamdan önce okunan dualar,  namazda selam vermeden önce