+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Dünyanın en pis işleri resimli Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Dünyanın en pis işleri resimli

  Sual: Dünyanın en pis işleri resimli

  Dünyanın en kötü işleri
  1)Gaz koklayıcısı

  Mineapolis’te bir gastroenterolog ilginç bir deneye imza attı. 16 gönüllü fasulye yedikten sonra anüslerine yerleştirilmiş tüplere yellendiler. Sonrasında tüpler açıldı ve bu iş için seçilen insanlar o iğrenç kokuyu kokladı. Yüzlerindeki acı ifade kimsenin gözünden kaçmamıştı.

  2) Kedi maması kalite kontrolörlüğü

  İngiliz Jon Hanson bu işi Dünya’nın en kötü mesleği olarak tanımlıyor. Eğer böyle bir işiniz varsa, poşetlere başınızı daldırıp mama yeterince taze mi diye koklamanız ve dahası ellerinizi de yiyeceğin içine sokup kemikli parçaları ayıklamanız gerekir.

  4) Kanalizasyon temizleyiciliği

  Yerin metrelerce altına inip insan pisliğinde yüzmek kulağa nasıl geliyor? Bu meslekte olanlar dışkı ve atık dolu kovaları defalarca bir yukarı bir aşağı taşımak durumundadırlar.

  8) Leş kaldırıcılığı

  Ezilmiş, çürümeye terk edilmiş hayvan cesetlerini yolun ortasından temizlemek mide bulandırıcı olmasının yanı sıra tehlikelidir de. Çünkü trafik siz işinizi yaparken akmaya devam eder. ? 2. Amenna
  Amenna

  --->: Dünyanın en pis işleri resimli


  Reklam  Cevap: Bir sorunuz varsa bu başlık altında sorabilirsiniz.Soru dahilindeki paylaşımlarınızı forumdaki uygun başlıklara açınız.
  Ayrıca bu tür konuların insanlara hiçbir faydası olmaz.

 3. nurol
  Devamlı Üye
  dünyanınen pis ve berbat isi sanırım gıybet etmek insanların arasını acmak fesat cıkarmak.yalansöylemekten korkmamak .

+ Yorum Gönder