5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Misafir

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Yorum: Hamile kalmaktan korkuyorum

  Hamile olmaktan korkmak merhametsiz olmak demek değildir. Bu sıradan bir korku gibi olabilir. İnsanın bir şeylerden korkması normaldir. Bebeklerden ve çocuklardan nefret etmek merhametsizlik olur.


 3. 3
  Misafir

  Yorum: Hamile kalmaktan korkuyorum

  erhaba hocam 19 yaşındayim ve bakireyim bu konular kafamı cok karıştırıyor söyleki 7 ay öncesine kadar 5 ay yada daha fazla aralıklarla mast yapardim ama Allah korkumdan ve bundan sonraki üzüntüden dolayi bırakmaya gayret gösterdim çok sehvet sıkıntısı çektim inşallah Allahimin yardımıyla ve duaylà hergün daha da atlatiyorum sorum şu bazen iç camasirimi göbeğime doğru yada aşağı yukarı doğru indiriyorum xunku daha önceleri bundan sıkıntı yaşıyodum yani bişi olucak mi diye bişi olicak derken hissedilcek mi diye bazen oluyor ve cok üzülüyorum bazen olmuyo çok seviniyorum bu gusle mani midir bozar mı bir çeşit mast midir Teşekkürler hocam


 4. Reklam

 5. 4
  Misafir

  Yorum: Hamile kalmaktan korkuyorum

  bebek ve çocukları seviyorm.
  hamile kalmaktan ürperdigim icin ilerde evlenmeyide düşünmüyorum.bu yanlis midir?
  birde sperm bulasmasindan korkuyorum disardan.bu hamile kalma korkumdan midir acaba?
  mast yapilip banyoya girilirse ele sperm degse banyoda sonra alt kisim yikanirken icine kacsa spermler bu durumda hamile kalinir mi?benim bildigim spermler dis ortamda fazla yasamiyor?..


+ Yorum Gönder