Konusunu Oylayın.:

Rüyadan hemen sonra sıvının meni mi olduğunu anlamamak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyadan hemen sonra sıvının meni mi olduğunu anlamamak
 1. Güncelleme: , 04.Nisan.2017, 03:10
  1
  Misafir

  Rüyadan hemen sonra sıvının meni mi olduğunu anlamamak

  Rüyadan hemen sonra sıvının meni mi olduğunu anlamamak Mumsema
  Gece uyurken başlıktan da anlaşılacağı üzere özür dilerim ama böyle bişey oldu. Bende bu olunca hemen uyanan bir insanım hemen hissederim.kalktim yatagimdan hemen baktım.sivi beyaz bir şey dustu bir kaç damla,daha sonra kokladim hamur kokusu vardı ama ilk gordugum şey damla halinde beyaz su akması ,bir de tam rüya esnasında hafif sıçrama oldu hissi vardı ama normalde bile bu kadar sıçrama olmuyordu kusua bakmayın. gusül almam Gerekir mi (sıkıldım bu tur rüyalardan)!!!!!!!! 2. 04.Nisan.2017, 03:10
  1
  Meriç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Meriç
  Misafir  Gece uyurken başlıktan da anlaşılacağı üzere özür dilerim ama böyle bişey oldu. Bende bu olunca hemen uyanan bir insanım hemen hissederim.kalktim yatagimdan hemen baktım.sivi beyaz bir şey dustu bir kaç damla,daha sonra kokladim hamur kokusu vardı ama ilk gordugum şey damla halinde beyaz su akması ,bir de tam rüya esnasında hafif sıçrama oldu hissi vardı ama normalde bile bu kadar sıçrama olmuyordu kusua bakmayın. gusül almam Gerekir mi (sıkıldım bu tur rüyalardan)!!!!!!!!

 3. 04.Nisan.2017, 23:43
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,618
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyadan hemen sonra sıvının meni mi olduğunu anlamamak


  Meninin özellikleri bellidir. Eğer benzeri birşey görmüşsen gusül almalısın. Meni beyaz, yoğun ve kokuludur. Üstünde o kadar durmana gerek yoktur. Bir özellik gördün mü gusül edersin.

 4. 04.Nisan.2017, 23:43
  2
  Yönetici  Meninin özellikleri bellidir. Eğer benzeri birşey görmüşsen gusül almalısın. Meni beyaz, yoğun ve kokuludur. Üstünde o kadar durmana gerek yoktur. Bir özellik gördün mü gusül edersin.
+ Yorum Gönder