Konusunu Oylayın.: Ruhani varlıklar görüyorum ve konuşuyorum

5 üzerinden 4.25 | Toplam : 4 kişi
Ruhani varlıklar görüyorum ve konuşuyorum
 1. 17.Eylül.2016, 14:45
  1
  Misafir

  Ruhani varlıklar görüyorum ve konuşuyorum


  Ruhani varlıklar görüyorum ve konuşuyorum Mumsema Benimde, bu tür sıkıntılarım oluyor önceden sadece hissetmekle kalmıyordu ara sıra görüyordum da fakat bu son birkaç ayda hem hissediyorum hem ara sıra görüyorum hem de konuşuyorum ve oda benle konuşuyor aileme ne zaman bundan bahsetsem korku filmlerinin etkisinde kalmışsındır v.b şeyler söyleyerek beni geçiştiriyorlar ama ben korku filmlerinin hiç etkisinde kalmam. Bunun dışında ne zaman yalnız kalsam garipten sesler duyuyorum, sabahları uyandığımda vücudumun çeşitli yerlerinde yaralar ve çizikler oluyor ve durduk yere titreme geliyor. Size birde geçen hafta yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum; Sabah ezanına 4-5 dk falan kalmıştı bende genellikle ezan okunurken daha rahat uyuyan biriyim o günde öyle yapacaktım sonra annem uyandı ve mutfağa gidip su içti geri odasına döndü, tekrar uyandı bu sefer de mutfağa gitti geri odasına geçti bende aldırış etmedim tam uyumaya hazırlanıyordum ki odamın önünden anneme çok benzeyen birşey hızlıca geçti bende hafiften bir korktum yattığım yerden doğrulup arkasından bakmak istedim. Bir baktım bizim çelik kapının önünde hiçbir şey yapmadan arkası dönük bir vaziyette dikiliyor bende dedim ki hani belki dışarıdan bir ses gelmiştir de annem kapı deliğinden ona bakıyodur diye düşündüm ama gerçekten saçı,kıyafeti,boyu v.s her şeyi anneme benziyor. Neyse bunu da çok dikkate almadım ama bakamadan da edemiyorum bir anda yatak odasından annem ''hadi artık yat sende'' diye bana seslendi. O anda gerçekten korktum ve hemen yattım fakat şoktayım sonra hala orada mı diye bir bakıyım dedim ama orada değildi. Ertesi gün de arkadaşımla buluşup sinemaya korku filmi izlemeye gidecektik. Sabah arkadaşıma bu olayı anlattım meğerse arkadaşımında dün gece o saatlerde buna benzer bir olay başına gelmiş. Bana Bu Konudaki Fikirlerinizi Söyler Misiniz?


 2. 17.Eylül.2016, 14:45
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Benimde, bu tür sıkıntılarım oluyor önceden sadece hissetmekle kalmıyordu ara sıra görüyordum da fakat bu son birkaç ayda hem hissediyorum hem ara sıra görüyorum hem de konuşuyorum ve oda benle konuşuyor aileme ne zaman bundan bahsetsem korku filmlerinin etkisinde kalmışsındır v.b şeyler söyleyerek beni geçiştiriyorlar ama ben korku filmlerinin hiç etkisinde kalmam. Bunun dışında ne zaman yalnız kalsam garipten sesler duyuyorum, sabahları uyandığımda vücudumun çeşitli yerlerinde yaralar ve çizikler oluyor ve durduk yere titreme geliyor. Size birde geçen hafta yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum; Sabah ezanına 4-5 dk falan kalmıştı bende genellikle ezan okunurken daha rahat uyuyan biriyim o günde öyle yapacaktım sonra annem uyandı ve mutfağa gidip su içti geri odasına döndü, tekrar uyandı bu sefer de mutfağa gitti geri odasına geçti bende aldırış etmedim tam uyumaya hazırlanıyordum ki odamın önünden anneme çok benzeyen birşey hızlıca geçti bende hafiften bir korktum yattığım yerden doğrulup arkasından bakmak istedim. Bir baktım bizim çelik kapının önünde hiçbir şey yapmadan arkası dönük bir vaziyette dikiliyor bende dedim ki hani belki dışarıdan bir ses gelmiştir de annem kapı deliğinden ona bakıyodur diye düşündüm ama gerçekten saçı,kıyafeti,boyu v.s her şeyi anneme benziyor. Neyse bunu da çok dikkate almadım ama bakamadan da edemiyorum bir anda yatak odasından annem ''hadi artık yat sende'' diye bana seslendi. O anda gerçekten korktum ve hemen yattım fakat şoktayım sonra hala orada mı diye bir bakıyım dedim ama orada değildi. Ertesi gün de arkadaşımla buluşup sinemaya korku filmi izlemeye gidecektik. Sabah arkadaşıma bu olayı anlattım meğerse arkadaşımında dün gece o saatlerde buna benzer bir olay başına gelmiş. Bana Bu Konudaki Fikirlerinizi Söyler Misiniz?

 3. 17.Eylül.2016, 21:24
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 28,694
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Ruhani varlıklar görüyorum ve konuşuyorum
  Selamun aleykum. Bunun nedeni bir çok şey olabilir. Ancak sana bunlardan kurtulmak için ancak tavsiyelerde bulunabiliriz. Abdest ve temizliğine dikkat etmelisin. Evde ve odanda kuran okunmalıdır. Uyumadan önce 7 sefer ayetel kürsi oku ve uyu Allah'ın izniyle bunlar tekrar etmeyecektir.


 4. 17.Eylül.2016, 21:24
  2
  Yönetici  Selamun aleykum. Bunun nedeni bir çok şey olabilir. Ancak sana bunlardan kurtulmak için ancak tavsiyelerde bulunabiliriz. Abdest ve temizliğine dikkat etmelisin. Evde ve odanda kuran okunmalıdır. Uyumadan önce 7 sefer ayetel kürsi oku ve uyu Allah'ın izniyle bunlar tekrar etmeyecektir.
+ Yorum Gönder