Ölmek istiyorum artık 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Ölmek istiyorum artık


  Ona sözüm yok haşa ama ben yptklarimi unutamiyorum her ne kdar affedildm dsemde unutamiyorum seytan bni geçmişle oyaliyor kurtulamıyorum bu durumdan ne ypmaliyim her adimda aklima düsüyor her saniyemde ne ypicgmi bilmiyrm


 2. 30
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Ölmek istiyorum artık


  Ah be canım mumsema denen bu yer senin derdine çare olamaz
  senin derdine çare Allah
  seni en iyi o biliyor birde ailen
  üzme kendini vazgeçersin zamanı gelir.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Ölmek istiyorum artık


  Selamun Aleyküm artık yeni bir güne uyanmak istemiyorum. Her gün rezil olmaktan bıktım. Bugün öğretmen kitap okutturdu. İlk başlarda hiçbir sorun yoktu sonra birden nefesim kesilmeye başladı ve titremeye başladım. Cümlelerin sonunu zor getirmeye başladım. Herkes bana baktı. O an bunun bir kabus olduğunu düşündüm ama değildi. Artık kitaplara bakmak istemiyorum. Kitaplara bakınca aklıma o an geliyor. Öğretmen herkese sunum verdi. Bir daha o durumu yaşamak istemiyorum. O güne kadar ölmek istiyorum.


 4. Reklam

 5. 32
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ölmek Istiyorum


  Dayanamıyorum artık. Neşem kalmadı gizli gizli ağlıyorum. Ölmek istiyorum. Intihar etmek istiorum ama sonsuz cehenneme gitmekten korkuyorum dünyada zaten cennete gibi yaşamıyorum.ölmek istiyorum bu dünyadan gidersem arkamdan ağlayacaklar çok olmaz zaten bi ailem ağlar onlarda u unutur zamanka.az önce annem vurdu zaten bana.hayatta istediğim şeyler zaten olmuyor. Artık kimseye faydan dokunmaz mutsuz halimle.ölmek istiyorum


 6. 33
  seyit gazi Devamlı Üye
  seyit gazi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üye No: 121129
  Mesaj Sayısı: 574
  Tecrübe Puanı: 6

  dünya aslında sıfattır, yakın demektir. dünya hayatı yakın hayat, ahiret hayatı ise sonraki hayattır. dünya hayatınızda sadece ahiret hayatınıza hazırlık yapabilirsiniz. dünyanın isim olarak bellenmesi; dünyanın sevilmesine sevilmemesine, aldanılmasına ahiret hayatının unutulmasına neden olur. aslında dünyayı gerçekten sevmeseniz, gerçekten mutsuz olsanız; artık mutsuz olmaya değecek bir şey olmadığını da anlarsınız. insan hayattan soğumuyor; hayatın istediği gibi olmamasıyla, aklındaki gibi olmamasıyla başa çıkamıyor. yoksa sahte hayaller sahte heyecanlarda olmaz, mutsuzlukta olmaz. hayatla beraber yaşamayı öğrenmek gerekiyor. insanlar veya hayat değiştirilmiyor, kendinizi değiştirip bunlarla başa çıkmayı öğrenmeniz gerekiyor. hayatta her şey bir süreç... dünden bugüne de olmuyor. hayatınızda ne olsa mutlu olacaksınız ? emin misiniz mutlu olacağınıza ? ne kadar sürecek bu mutluluğunuz ? sonuçları ne olacak ? neler getirecek neler götürecek ? insan bir kere cennetten gelmiş, cennetten başkası insanı paklamaz, dünya insanı kesmez. istediğiniz gibi olsaydı da kesmezdi, istemediğiniz gibi olsaydı da kesmez. hayatın istediğiniz gibi olması diye bir şey yok. sadece istemediğiniz şeylerle nasıl başa çıkacağınızı öğreneceksiniz.


 7. 34
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  insan bi şeyi çok istiyor dua ediyor ve karşılığında birşey olmayınca üzülüyor.sanki bitek bende oluyor öyle demek istemem ama sanki allah beni umursamıyor.birşey istesem olmuyor ve şeytan vesvese veriyor oruçlu iken edilen dua kabul olurdu, hanı samimiyetle edilen dua kabul olurdu sen bitek ağlamakla kalıyorsun diyor.iç çatışmamda yeniliyorum dua etmek gelmiyor
  Sonra. yazdıklarınızda haklisiniz nefsimi yenmeye çalışacağım inşallah


 8. 35
  seyit gazi Devamlı Üye
  seyit gazi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üye No: 121129
  Mesaj Sayısı: 574
  Tecrübe Puanı: 6

  bizim bir kedi vardı, resmen konuşuyordu. yemek hazırlanırken sandalyeye oturur, masaya hiç çıkmaz, biz yemek yerkende elimize patisiyle iki kere dokunur, miyavlar resmen bana da ver derdi. benim odanın kapısı zor açılırdı, daha doğrusu ilk açılan kısmı daha zor açılır, aralandıkca o zorluğu giderdi. kedi benim odadan çıkacağı zaman, bana bakar miyavlardı bende kapıyı açardım. bazen yarım aralık olduğu zaman yalandan patisini araya sokar öyle bana bakar miyavlardı, derdim ki daha tam uğraşmadı yalandan bana bakıyor; bazen çok tatlı uğraşır çok tatlı miyavlardı, gülerek uğraşmasını izlerdim; bazende iyi uğraşır baya açacak gibi olur ama gücü yetmezdi bende kapıyı açardım.

  hayat hayaller kuracak, planlar yapacak, insanların hareketlerini öngörebileceğin, şekillendirebileceğin bir yer değil; hele karamsar olunacak, umutsuzluğa düşülecek, can sıkılacak bir yer hiç değil. hayat bir değişik, böyle işte

  meleklerin bile insan ilk yaratıldığından beri insana aklı ermemiş; olayların iç yüzlerini, olayların bağlanışlarını, olayların akıbetlerini gördükce hayrete düşmüşler ve rablerine dönüp allah ım biz sana layıkıyla kulluk edememişiz, demişler. allah avc çok ince yaratır, çok mükemmel yaratır.

  ben yalvara yakara allahdan istediğim şeylerden aradan yarım saat geçmeden yine yalvara yakara allah a sığındığımı, allah ım beni korursan ancak sen korursun dediğimi biliyorum.

  allah bize ne uygunsa onu verir ve biz bu inceliğin farkında bile olmayız.

  allah avc herkesin duasına karşılık verir de, dualarının karşılığı bu dünyada verilmeyip ahirette verilenler: ne vardı da dünya da hiçbir duam kabul edilmeseydi de karşılığını burada alsaymışım derler. durduk yere isyan etmeyiniz bu nimetlerden mahsur kalmayınız.

  işin aslı çok da doğru konuşmuyor, yazdıklarımda çokda haklı değilim; ne yapalım gönül istiyor ancak şu var ki allah daha iyisini biliyor.

  ayrıca şu da var ki; dualarınızın sebeblerini gözden geçirip, takıldığınız tıkandığınız yerleri tesbit edip, o yönde adımlar atınca herşey çözülebiliyor. bazen duanızın en büyük karşılığı, olayı ayıkıp yolunu farkedip gereken adımları atmak olabiliyor.


+ Yorum Gönder
Git İlk 23