Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım 5 üzerinden 3.48 | Toplam : 25 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım


  Eşim yüzüme karşı seni sevmiyorum dedi on senelik evliyiz çocuklarımız var benden nefret ediyor soğudu iyice ayrılmak istemiyorum çok üzülüyorum nolur yardım edin önceleri böyle değildi ne olduysa birden benden nefret etmeye başladı.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör
  Şema - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 7,170
  Tecrübe Puanı: 81

  Cevap: Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım


  Eşinizin sizden nefret etme nedenini tespit edip giderin öylece nefret ortadan kalkar.
  Çünkü sebepsiz kimse kimseden nefret etmez.


 3. 3
  Vefasiz Misafir
  Misafir

  Cevap: Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım


  Benimde eşim benden ve çocuklarımızdan nefret ediyor.ailesi zaten çekemiyor sevmiyorlardı beni.ne yaptılarsa avuçlarına aldılar bizi göremez oldu.sürekli bize defolun gidin evimden her şey benim sen ne yaptınki diyordu.senden kurtulmak istiyorum fakat ellerim kirlenmeden olsun diyordu bana en son olayda da darp etti bıçak çekti bana.evi terk etti daha doğrusu polis aldı anahtarı elinden.şimdide de umurunda değilmişiz gibi davranıyor.hala beni suçluyor kendisinin bi kabahati yokmuş.şakadan kızdırıyormuş bizleri.insan 4 sene boyunca eziyet edermi karısına çocuklarına.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Eşim benden nefret ediyor ne yapmalıyım


  Esim benden nefret ettiğini söyledi ne yapmalıyım daha 2 senelik evliyim 1 tane oğlumuz var :(


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşim benden acayip bir şekilde soğudu. Benden nefret ediyor beni görmeye tahammül edemiyor. Evden sürekli çekip gidiyor dışarlarda başka insanlarla daha mutlu olduğunu söylüyor. Bana seni sevmiyorum çirkinsin diyor ki evde olduğum halde her gün onun için süsleniyorum anlamıyor.
  Son zamanlarda salonda yatıyor adam o kadar soğumuş ki yanımda yatmayı bile nefret ediyor. Onunla hiç bir konuyu mevzuyu konuşamıyorum sonunda hep kavga ile bitiyor ayrıca bana bir kaç kere boşanalım dedi. Evde iki yabancı gibi yaşıyoruz ki ben onun için elimden geleni yaptım konuşmaya çalıştım kendimi değiştirmeye çalıştım yuvamız için çok çabaladım ve bugün yüzüme bakmadığı halde bile ona hiç bir saygısızlık yapmadan tatlı dille konuşuyorum bana artık çok zor oluyor. Eşim böyle biri değildi ilk defa bunu böyle görüyorum tam tersine o kadar iyi akıllı ve duygusal biri ki çok değer verirdi severdi sayardı fakat birden değişti ben anlamıyorum. Acaba kem göz veya nazar değmiş olabilir mi ? Bu durumda ne yapmalıyım ?

  Bunları okuyunca senelerdir evliyiz sanarsınız fakat biz yeni evliyiz 6 ay oldu. Bu kadar kısa süre içinde bir insan bu kadar hızlı değişmesi ki onun hiç karakteri değildir, ben anlam veremiyorum!


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici
  arifselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,929
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu anlattığın gibi ise eşinin bazı sıkıntıları meydana gelmiş olabilir. Bu sürekli öyle kalacak diye bir şey yoktur ve geçicidir Allah'ın izniyle. Sıkıntılarını onunla güzel bir şekilde konuşmaya devam et. Henüz yeni evli sayılırsınız ve ümitsizliğe kapılma. Evinde sık sık kuran oku ve namazlarınızı aksatmayın.


 8. 7
  ŞİRİNLER Üye
  ŞİRİNLER
  Üye

  Profili:
  Üye No: 112950
  Mesaj Sayısı: 7
  Tecrübe Puanı: 1

  Bazı erkekler özellikle bunu yapar.Yani bu kadar sert , keskin ve hakarete varan sözler sarfeder esine.O an gercekten böyle hissettiğinden degil ama öfkesinden yapar bunu.Tek amacı sizi mutsuz etmek ve acıtmaktır.Eger esiniz sinirli ise haklı bile olsanız onunla konusmaya calısmayın.Sizi anlamasını beklemeyin.Cunku erkekler boyle olunca daha cok sinirlenirler.Sessiz olun cevap vermeyin . Ve öfkesi gecince onunla konusmaya calısın. Üzülmeyin ve söylediklerine takılmayın.Unutun gitsin.Hala yanınızda olduguna göre bu seviyor demektir.İnsallah hepimizin yuvasında huzur ve mutluluk olur.Allaha emanet olun


 9. 8
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşim le çok büyük sıkıntılarımız var ve benden kaynaklanıyor ağzım çok bozuk aramızda saygı kalmadı ben 1 buçuk yıllık evliyim en son çok kavga ettik babam Lara gönderdi beni babam gel karını al ortalığı yumuşatma dan gelmedi benden nefret ediyor sana karşı bütün sevgim oldu dedi bulunduğum ortama gelmiyor çıkmazda gibiyim ne yapmalıyım böyle olmak istemiyorum ama çok tetikliyor beni kavgalarımız ailesine çok bağlı olmasından kaynaklanıyor onlarla ilgilendiği zaman deliriyorum kavga çıkıyor


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba, eşinizle Hala aynı durumda mısınız Yoksa düzelme var mı? Varsa Nasıl gelişti


 11. 10
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Aranızı açmak için büyü yapmış olabilirler .. Eğer dini Allah'a has olarak yaşıyorsanız Felak ve nas okuyup yalnızca Allah'a sığınıp tevekkül ediyorsanız ve eşinizde bunu yapıyorsa büyü etki etmeyeceğini düşünüyorum fakat korunma duaları okumuyor abdestsiz vede cünup geziyorsanız Allah'tan başka varlıklara sığınırsanız büyü düşünceme göre etkisini gösterir


+ Yorum Gönder