Sık Sık İhtilam Olmak

Sık Sık İhtilam Olmak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Misafir
     

  Sık Sık İhtilam Olmak

  Hocam ben sürekli ihtilam oluyorum. Her uyuduğumda ihtilam oluyorum. Daha yeni buluğa erdim. Gündüzleri hiç meni gelmedi. O yüzden olabilir mi? Ancak harama bakmamaya özen gösteriyorum. Bunu nasıl engellerim. Gerçekten bıktım. Annemlere söyleyemiyorum. Gizlice alıyorum guslu. Bazen ise bir kaç gün cünüp geziyorum. Bu durumdan rahatsızım. Beş vakit namazıda kılıyorum. Diğer bi sorum. Menim beyaz külodumda hemen kuruyor. Tabaka oluşturmuyor ancak kokuyor. O yüzden bende meni diyorum.
  ---
  Hocam ben 13 yaşındayım. İlk ihtilamım 6 ay önce oldu. Ayda bir oluyordu. Ancak son bir ayda her uyuduğumuda cinsel içerik görüyor. Ve külodumda ıslaklık buluyorum. Ben de cünüp oldum diyiyorum. Babama söylemekte çekindiğim için bazen 2 gün cünüp geziyorum. 5 vakit namaz kıldığım için bu beni rahatsız ediyor. Bu durumu engelleyebilirmiyim. Bir de benim menim kulodumda hemencecik kuruyor ve tabaka bırakmıyor ancak koktuğu için bende meni diyorum. Hocam çok kötü durumdayım ne olur bi çare. Gündüz harama bakmıyorum ancak şehvetleniyorum. Şu ana kadar uyanık iken sadece 1 kez meni geldi. Eskiden sadece mezi vardı. Çok kötüyüm. Nereye gitsem bu konu aklımdan çıkmıyor.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  nasih Üye

  Cevap: Sık Sık İhtilam Olmak

  Kardeş sen asla cünüp gezme. her gece ihtilma olman mümkün değil.
  belki mezi gelmiştir sen MENİ ile MEZİ nedir iyice öğren.

  Bu konuya bakabilirsin: [URL="https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&u act=8&ved=0ahUKEwiFr_Woi7DJAhWH1hQKHYJ7Ah0QFgguMAM &url=http%3A%2F%2Fwww.mumsema.org%2Fgenel-guzel-resimler%2F282917-meni-lekesi-resimleri.html&usg=AFQjCNEWrSX3JbgaDssNF9RuStgNPbD Gbg"]Meni lekesi resimleri - Mumsema[/URL]


+ Yorum Gönder