+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Zinaya düşmemek için sex oyuncağı kullanmak caiz mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Zinaya düşmemek için sex oyuncağı kullanmak caiz mi


 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Zinaya düşmemek için sex oyuncağı kullanmak caiz mi


  Reklam  Cevap: Zinaya düşmemek için sex oyuncağı kullanmak caiz mi  Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı olarak hizmet veren Dini Sorular Komisyonu; suni vajina, şişme bebek ve benzeri cihazlar kullanmak suretiyle cinsel ihtiyaçların giderilmeye çalışılmasının dinen caiz olmadığını belirtti. Komisyon, "Şişme kadınla ilişkiye girmek caiz midir?" sorusuna, "Birtakım suni cihazlar (suni vajina, şişme bebek vb.) kullanmak suretiyle cinsel ihtiyacın giderilmeye çalışılması dinen caiz değildir" yanıtını verdi.

  Eğer başlama veya zevk almada bir arıza varsa karı koca arasında uyarıcı, geciktirici vb. araçlar kullanılabilir. Bir yapay alet zeker / penis veya ferc / vajina yerine kullanılamaz.

  Eğer bir kimse mastürbasyon yapmadığı takdirde zinaya düşmekten korkarsa, bu takdirde mastürbasyon caiz -hatta bazı fıkıhçılara göre farz- olur. (Prof. Dr. Hayrettin Karaman)

 3. Misafir
  Bu tür oyuncaklar caiz değildir.

 4. Misafir
  Noluyor,öldünüzmü ya! sismeymis,yorganmis...hüküm belli evleneceksin mesru dairede yasayacaksin.Olmadimi oruç tutup Allah (c.c.) yardim isteyeceksin.Sabrederek nefsinin seni esir alamamasinin hazzini yasayacaksin.Şehvetle olan imtihani kazanmis olarak Rabbin huzuruna çikmanin lezzetine varacaksin insallah.Zinaya dusme ihtimalim var deyip kacak yollar aramayacaksin.Sabredip lanetlenmis şeytanin oyunana gelmeyerek,onu hüsrana erdireceksin.Nasil Alçaltilmis olarak Rabbin huzurundan kovulduysa,sende yanindan kovacaksin.Rabbim senin yanindan kovulmus alçağìn benim yanimda da yeri yok diyeceksin,diyecegiz kardeşler.Dua ile yardim ve sabir isteyecegiz Rabbimizden insallah.

 5. Misafir
  slm ben kamyon şöförüm zina yapmmk için şişme bebek kulanıyorum zinaya girermi

 6. Misafir
  Hayır düşmez. Zina gerçek bi kadınla evli olan bi erkegin evlilik dışı cinsel ilişkisidir.oysa sişme bebek cansızdır.ve zinaya düşmekten korkuyosan sabredemiyosan günah olsada daha büyük günaha girmemen için farz bile demişlerdir.zevkine yapmıcan ama yapmadgn anda gercekkadına gidecek hal alırsan nefsinide durduramyorsan o an kullan.zinaya düşme.karını aldatma

 7. Misafir
  viblatör bendede var benim almamın sebebi sürekli seyahat ediyorum evden uzak laştığmda karımın aklına kötüşeyler düşmesin diye aldım evdeyken kullanmaya gerekyok ben varım bilmiyorum fetvasını ama benim kisi bir tedbir ameleler niyete göredir....benim eski eşimden tecrübem var evden uzaklaşıyorsan evi sağlama alacaksın ..

 8. Misafir
  bence hic oyle yapay zeka ile sisme islere girmeyin basınız şişer ayrıca oral seks karı koca için sakıncalı gorulmuus bir hata edip sisme bebek vb kullanndıysanız tovbe etmek yeterli partnerin de anal iliskiye girmemesi onemlidir heleki evli deyilseniz!!!

 9. Misafir
  Teşekkür ederim arkadaşım güzel yazmışsınız

 10. Misafir
  Cok güzel yazmışsın helal olsun bırakın artık bu isleri kacak yolları yok dinen caizmi degil mi tabiki de gunah ve haramdır nefsinize yenik düsmeyin o kadar azdıysanız gidin evlenin rahat edin haddini hududunu bilerek yaparsanız kafanız rahat eder kendinizi rahatlatmak için bòyle arastırmalar yapmanızı tavsiye etmiyorum hangi diyanete sorarsanız sorun farketmez açın kur'anı kerimi hepsi yazıyor orda ne haram ne helal görürsünüz

 11. Misafir
  Bütün eşya yer gök Allah cc . Tesbih ve tenzih ediyor zikrediyor bunun için saygılı olmak gerek.

 12. Misafir
  bu tur seylerin dinen caiz olmadığı bir gercek fakat ben evli değilim unuversite okuyorum ortamda cok ahlaksız bayanlar var. ben nefsimi tutamıyorum bazı anlar oluyor ki kalbim cok fena atıyor bayanların öyle ahlaksızca giyinişleri var ki sanki yatak odasındasın gibi geliyor. ve okula ve sokaklara cıkmak istemiyorum cıktıgım zaman ancak kendimi mastırmasyonla tatmin ede biliyorum. işin olmayınca kız vermiyorlar evliliği adeta haram dır diyorlar. bu gidişle ya ben zina yapıcam (Allah göstermesin) yada yapay kadınla kendimi tatmin edicem. ben namaz kılıyorum oruc tutuyorum kuran okuyorum hadis okuyorum ama nefsim agır basıyor benım yasım 27 su an ne yapacagımı hic bilmiyorum.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
şişme bebek günahmı,  yapay vajina günahmı,  sisme bebekle iliskiye girmek gunah midir,  şişme bebek caiz midir,  şişme kadınla ilişkiye girmek günahmı,  şişme bebekle ilişki günahmı ,  şişme kadınla ilişki caiz midir