Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?

Konusunu Oylayın.: Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?

5 üzerinden 4.69 | Toplam : 16 kişi
Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?
 1. Güncelleme: , 23.Mayıs.2013, 15:42
  1
  Misafir

  Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?


  Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı? Mumsema rabıta nedir? nasıl yapılır?, tek basına yapılırmı? ve yapmaya kac gün devam edilir?


 2. 23.Mayıs.2013, 15:42
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  rabıta nedir? nasıl yapılır?, tek basına yapılırmı? ve yapmaya kac gün devam edilir?

 3. 30.Nisan.2018, 01:23
  2
  Misafir

  Yorum: Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?
  Evvela abdestli bir sekilde sakin bir yere temiz bir yere kibleye karsi dizi cokuk oturulur. Gozler kapatilir bas kalpten tarafa bakacak sekilde yatirilir. 1 fatiha 3 ihlas okunur. Silsilei sadat efendilrimizin ve hz ustazimizin ruhlari makamina hediye edilir.7 istigfari serif 7 salavati serif okunur.ve deztuur ya hz ustaaaz denir ustazimiz yuzunu hatirlarz sonra manevi bir zincirle nefsimizi kalbimize bağlarız. kalbimizide yine ilahi bir zincirle hz ustazimizin kalbine bağlariz.feyzi ilahinin / nurun aktığını kalbimizi bir güneşin ısıttığını hayal ederiz.15 dk sonra 10 tur 99 luk tesbihle zikir( allah, allah, allah) cekeriz.
  RABITA YAPANIN KALBI KARARMAZ...


 4. 30.Nisan.2018, 01:23
  2
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Evvela abdestli bir sekilde sakin bir yere temiz bir yere kibleye karsi dizi cokuk oturulur. Gozler kapatilir bas kalpten tarafa bakacak sekilde yatirilir. 1 fatiha 3 ihlas okunur. Silsilei sadat efendilrimizin ve hz ustazimizin ruhlari makamina hediye edilir.7 istigfari serif 7 salavati serif okunur.ve deztuur ya hz ustaaaz denir ustazimiz yuzunu hatirlarz sonra manevi bir zincirle nefsimizi kalbimize bağlarız. kalbimizide yine ilahi bir zincirle hz ustazimizin kalbine bağlariz.feyzi ilahinin / nurun aktığını kalbimizi bir güneşin ısıttığını hayal ederiz.15 dk sonra 10 tur 99 luk tesbihle zikir( allah, allah, allah) cekeriz.
  RABITA YAPANIN KALBI KARARMAZ...
+ Yorum Gönder