+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım

  Merhaba,

  Uykuyla uyaniklik arasinda gordugum bir ruyayi size danismak istiyorum. Yatakta uyurken sabah ezaninin okundugunu, kopeklerin havladigini duyuyorum ve yari bilincli yari bilincsiz bir sekilde la ilahe illallah, muhammeden resulullah demeye basliyorum. Sonrasinda yuvarlak suratli, genis agizli ve buyuk gozlu bir canli elini gobegime uzatip, la ilahe illallah demekle hic birsey demis olmuyorsun, sadece Tanri yok diyorsun diyip guluyor. Sonrasinda ben tekrarlamaya devam ediyorum ve uyanmaya calisiyorum bir sure korkuyla. Sonra tekrarlar bir sekilde uyaniyorum. Bu ruyayi nasil yorumlamaliyim?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım


  Reklam  Merhaba kardeşim. Bu rüya senin için hayırlıdır. Mutluluğa, huzura ve sıkıntılarından Allah'ın izniyle kurtulmaya alamet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamunaleykum hocam.Ben ruyamda ablamla yatiyoduk sonra bana oluyomusun dedi ve benim ruyada gozlerim kapandi es hedu en la ilahe illallah ve eshedu enne muhammeden abduhu verusuluh dedim uyandim. Gozlerimi acmaya calisiyodum acamadim bunu okuduktan sonra uyandim

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya, hayırlı dualar almaya, dileklerin yerine gelmesine, hayırlı evlatlar sahibi olmaya, bolluk ve bereket içinde bir hayata kavuşmaya yorumlanan çok hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyadam inneddine indallahil islam diyerek uyanmak ne anlama gelir ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Böyle bir rüya görmek hayırlıdır. Ayet okumak rüyayı gören kimse için ibadetlerini yapmak gerektiği ve dua etmesine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  slm aleykum. Ben bugün rüyamda elimde yeni Dogmus Bebegimle Kilisedeydim. Maksadim bebegimin kulagina ezan okutmakti ama Hoca kilisedeydi (müslümandi tabi) ve Kadindi. Iste sonra bebegimin kulagina ezani okudu ve sonra ona gülerek la ilahe illalah dedi ve yeni dogmus bebegimde bunu tekrar etti konustu herkes cok sasirdi bende sasirdim. Ben yeni evliyim 3 ay tam dolmadi cocugum da yok. Bu acaba ne anlama geliyor?

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan hayırlı ve güzeldir. Evli için bu rüya erkek bebek sahibi olmaya, doğacak evladının çok hayırlı biri olmasına delalet eder. Kilise olması kötü bir anlama işaret etmez. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Hayirli aksamlar

  Ben bu gece bir rüya gördüm

  Gökyüzü birden kararmaya basladi
  Birden gökyüzünden bir büyük Siyah bir tas düstü önüme saten tas düser düsmez ben birden uctum gibiydim o arada kelimesahadet ve kelime tehvid getirdim

  Lütfen cvplaya bilirmisiniz birsey daha ben bu rüyayi görmeden önce yatsi namazimi kilmistim ve ardindan kenzü'l arş duası okudum

 10. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Rüya ne olursa olsun o rüyanın hayrını Allah'tan dilemek gerekir. Bu rüya genel manada sabırlı olmaya ve ancak bu şekilde sıkıntılarını aşacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamın aleyküm ben rüyamda kendimi silahla vurdum. Tam yere düşüp kafamı taşa vurduğum sırada la ilahe illallah muhammedun rasulullah dedim ölmeyi bekliyordum ama ölmedim bunun bana anlamını Söylermisiniz... Hayırlı günler

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Hiç gereksiz yere suça bulaşmaya ve bazı hatalar işleyerek ileride çok pişman olacağına alamet eder. Bunu hayırlı bir uyarı olarak alabilirsin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
rüyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demek,  rüyada la ilahe illallah demek,  rüyada la ilahe illallah diyerek uyanmak,  ruyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demek,  rüyada eşhedü enla ilahe illallah demek,  ruyada la ilahe illallah demek,  rüyada kelime i tevhid getirmek