+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım

  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım ile ilgili yazı Yudumla.com
  Selâmün aleyküm rüyamda üç cin benim yüzümü yamultmaya felç gibi kipirdadmamaya çalışıyordu ben kelimeyi tevhid çekerek kurtulmaya çalıştım başta zor oldu ama Rabbimin izni ile tekrarlayarak kendime geldim korkudan öldüm ama uyandım hala bağırarak kelimeyi tevhid çekiyordum yorumlarsaniz sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım


  Reklam  aleykum selam. Rüyada bu tür şeylerden okuyarak kurtulduğunu görmek, Allah'ın izniyle birilerinin şerrinden kurtulmak olarak yorumlanır. Bir çok rüya tabircisine göre ise, cin görmek ve korkmak hiç anlatılmasına bile gerek olmayan boş rüyalardır demişlerdir.

 3. Misafir
  Rüyamda uzun uzun ağladıktan sonra birden uyandım içimden bir ses kelimeyi tevhid getir dedi gece hemen söyledim etkisinden kurtulamıyorum

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyasında ağlamak tamamen tersi ile yorumlanır ve çok hayırlı rüyalardandır. Bu rüya senin için sevinmeye, mutlu ve huzurlu olmaya delalet eder. Allah'u tealadan hayırlısını dilemen gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda arkamda bir sesin sırtıma dokunarak la ilahe illallah dediğini duydum. İrkildim. Bende hemen la ilahe illallah Muhammeden Resulullah dedim. Uyandım. Uyandığımda saat sabah 6.20 idi. Ruyamin anlamı ne olabilir

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada kelime-i tevhit duymak ve söylemek hayırlıdır insan için dua ve ibadetine işaret eden hayırlı bir ikaz olarak kabul eidlir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun Aleyküm,
  Seneler önce kaybettiğim dedemi ilk defa rüyamda gördüm.
  Beyaz örtülü bir divan üzerinde, sekerat halinde olduğunu anlıyorum. Yanına gidip elini tutup öpüyorum. Kelime-i şehadet ve salavat getirmesini istiyorum, beraber söylüyoruz, birkaç kez. Sonra kendisi de kıbleye dönüp el açarak tekrarlıyor. Kıble tarafı duvar olduğundan yan tarafına dönüp secde vaziyetinde ruhunu teslim ediyor.
  Tevili konusunda yardımlarınızı rica ederim, saygılarımla.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu anı rüyada yaşadığını görmek büyük mutluluk yaşamak anlamındadır. Sevinmeye ve huzur bulmaya işarettir. Ayrıca vefat eden deden içinde hayır olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda üç harflinin boğmasından kurtulmak için çırpınıp kaçarken biryandanda lailahe illallah muhammedinrasullulah diye sesime uyandığımda hala diyordum..lütfen yorumunu yaparmısınız..

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde görülen rüyaların yorumu, Allah'ın izniyle insana zararı olabilecek şerli kimselerin şerrinden korunmak anlamında tabir edilir. Allah'tan her zaman hayırlısını dilemek en doğrusudur. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum geçen gece rüyamda yanimda bir arkadaşım var ama onun yüzünü görmüyorum beraber bakırdan yapılmış üzerinde arapça yazı yazan duvar düşlerine bakıyoruz ve ben a bak bunda resulullah yazıyor diyorum yani orda resulullah diyorum ve kendimde duydum.ardindan uyandım zaten ne anlama gelir

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım
  Aleykum selam. Bu rüyan salt anlamıyla iyidir ve iş hayatındaki yeniliklere, yükselmelere ve ilerlemelere işaret eder. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demek,  rüyada la ilahe illallah demek,  rüyada la ilahe illallah diyerek uyanmak,  ruyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demek,  rüyada eşhedü enla ilahe illallah demek,  ruyada la ilahe illallah demek,  rüyada kelime i tevhid getirmek