+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Allahumme salli ala seyyidina Muhammed ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

 2. Misafir

  Cevap: Allahumme salli ala seyyidina Muhammed ne demektir?


  Reklam  Cevap: Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

  Anlamı: Ey Allahım ! Efendimiz, büyüğümüz Muhammed'e, evladu iyaline, ashabına salatu selam eyle.(Rahmet et, selametlik ver.)


  "Allâh ve melekleri Peygamber'e çokça salât ederler Ey mü'minler! Siz de O'na çokça salât getirin ve tam bir teslimiyetle selâm verin" (el-Ahzâb, 56)

 3. Muhasibi
  Editör
  Anlamı: Ey Allahım ! Efendimiz, büyüğümüz Muhammed'e, evladu iyaline, ashabına salatu selam eyle.(Rahmet et, selametlik ver.)


 4. Misafir
  merhaba ben cansu rüyamda yeni doğan kız çocuğunun kuran okudugunu gördüm uyandım.ikinci defa uyudugumda yine aynı bebek yeni uyanmış ağlıyordu kucağıma alıp selavat getirdim sustu öpüyodum oda beni öpüyodu gülümsüyodu. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler....

 5. arifselim
  Yönetici
  Merhaba Cansu hanım, rüyanız öyle hayırlı bir rüyadır ki rüya yorumcularının en hayırlı rüya olrak tabir ettikleri muhteşem rüyalardandır. Allah tealanın dünyada size rahatlık, huzur, mutluluk, bereket ve bolluk içinde bir hayat ihsan edeceği şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 6. Misafir
  Ben zikirmatikte Allahumme salli ala seyyidina Muhammed diyorum ve ala ali seyykdine muhammet demiyom birsey olur mu

 7. arifselim
  Yönetici
  Evet bu şekilde de salavat edilmiş olur. Ama en faziletlisi 'Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed' demektir. Allah kabul eylesin. Amin.

 8. Misafir
  Arkadaşlar ben (Allahumme salli ala seyyidina'yı ) bilmiyorum 😔Acaba siz bana yazarmısınız 😌

 9. Misafir
  Arkadaşlar ben dün akşam rüyamda mescidi nebiyi gördüm orda bir çok insan vardı onlarda benim gibi ağlıyordu sonra bi arkadaş yaklaştı dedi ki ben peygamberimizi gördüm sonra bende yalvardım Allahım nolur benim yerime annem görsün diye sonra salavat getirdim başımı kaldırdım bide baktım peygamber efendimiz mescidi nebide oturmus bana bkyor ama yüzü karanlıktı bende ışığı açmak istedim peygamber efendimizde insanlara baktı onu önceden yapmalıydı dedi ve bende üzülerek başımı yere egdim sizce bu nedir

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyada kendisini mescidi nebevide görmek çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüya tövbe etmeye ve dualarının kabul edilmesine işarettir. Rüyada peygamber aleyhisselamın görülmesi ise o rüyanın sahih rüya olduğuna yorumlanır. Onun sünnetine yapışmaya, çokça salih ameller işlemeye ve hacca gitmeye de tabir edilmiştir. En doğrusunu biz değil ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Öncelikle selamun aleykum ben rüyalarımda cok din'le alakalı seyler görüyorum bi ara rüyamda bi yerdeydim etrafımızdada millet vardı hz mehdi as ve karsimdada yüzü parlak hz İsa as vardi emindim onun olduguna sonra bi baktik ortalık karıştı bir tasin üstünde biri yatiyodu ama vücudu insana benzemıodu kolları karın yanlarındaydı bi gözüde karnındaydı o an dedimki bu deccal sonra elimde balta vardi bazı kişilerde vardi ama güç vardı bizde deccalı gördüğüm an aldım baltayi kafasına fırlattım olmedı sonra kalktı yerde masa vardı üstüme attı zorla tutuyodum çünkü oda itekliyodu sonra hz İsa as bana bağırıyordu zorla itekle diye sonra biri yardımıma geldi biz arkaya çekildik hz İsa as ve hz mehdi as saldirdi ona sanırım sonra küçük bir kız vardı yanıma geldi bende ona dedim git şuraya saklan sana zarar vermesinler o anda bi baktık deccal oldu ve bi binadada yangın vardı cok hızlıca koşup sanki binaya tırmandım balkondan kişiyi kurtardım gerisini hatırlamıyorum bukadar

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanız hayırlı olarak yorumlanır. Hem kendinize hemde ailenize faydanızın dokunacağına işaret eder. Hak yolundan yürümeye, sabırlı olmaya ve salih ameller işlemeye işarettir. Çevrenizde bulunan birisine faydanızın dokunacağına ona iyilik edeceğinize anlamlarına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
allahümme salli ala seyyidina muhammed,  allahümme salli ala seyyidina muhammed anlamı,  allahumme salli ala seyyidina muhammed,  allahümme salli ala seyyidina muhammedin,  allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed,  allahümme salli ala seyyidina muhammed ne demek,  allahümme salli ala muhammed