+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ?

  Cevap: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Meni-Mezi gusul gerektirir mi ? Ayrıca durduk yere gelmesinin sebebi nedir ?
  Selamını aleykum ben 25 yasında sıhhi tesisatciyim oruç tutuyorum ve benim şikayetim ara sıra cinsel organından akıntı geliyor meni değil yani küçük abdest geliyor damla damla ayni anda uç veya 4 damla geliyor sebebi nedir.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. Bu gelen akıntılar idrar olsun veya meni dışında ne olursa olsun namaz abdestini bozar. Bu sürekli oluyorsa doktora gitmelisin.

 3. Misafir
  Selam aleykum benim sorum şu.? Ben uyurken rüya gördüm ve gözlerimi açtığımda beyaz bir sıvı gördüm tam olarak meni değildi fakat ben içinde ki geri kalanı çıkartmak için devam edip meninin tümünü çıkarttım. Orucum bozulmuş mu

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Uyku halinde akan meniden dolayı oruç bozulmaz. Eğer zevk alarak elinle bir boşalma yapmış isen o zaman bu mastürbasyon sayılır ve orucun bozulur.

 5. Misafir
  Beyler Bana Yardım Edin. Uyumaya Calısırken yuz ustu yatıyom yattıgım zaman sehvetlenıyom.Uyurken Bir anda Kucuk Abdest Gelir Gıbı oldu. Uykudayken bıraktım ve ıdrar Gıbı aktı.Sonra bı Kalktım donum pijamam ıslak.Banyoya Gittim Donuma Baktıgımda Bır Taraf Islaktı ortası beyaz dı bu durumda gusuk gekertırırmı orucluydum o bozulurmu ama Bazen tuvalete gıttığime kucuk abdest yaptıkdan sonra beyaz sıvı akıyor sefffar o aktıktan sonra kucuk kucuk damla gelıyor aynı sey yardım edın

 6. arifselim
  Yönetici
  Uyku halinde meninin gelmesinden dolayı oruç bozulmaz. Meni beyaz ve yoğun kıvamdadır. Meni mezi ile asla karıştırılmaz. Mezi ince şeffaf ve yapışkandır. Meni gelmişse sadece gusül alman yeterlidir. Küçük abdestten sonra şehvetsizce meni bile gelse cünüp olmazsın ve gusülde icap etmez.

 7. Misafir
  1 - Ben +18 şeylere bakmam ya da düşünmem ama idrar yaptıktan sonra bir sıvı geliyor yardımcı olabilirmisiniz


  2 - Selamun aleykum
  Ben orucumu tutuyorum iftardan sonra Büyük abdestini yaparken beyaz akıntı geliyor isteksiz şekilde ama her gün banyo yapıyorum nolur Allah rızası orucun kabul olurmu

 8. arifselim
  Yönetici
  1- Bu gelen sıvıdan dolayı doktora gitmelisin. Dini açıdan bir şey gerekmez. Meni olsa dahi şehvetle çıkma olmadığı için sorumluluk yoktur.

  2- Büyük veya küçük abdestten sonra bu gelen sıvı meni bile olsa şehvetle gelmediği için cünüp olmazsın ve orucuna da hiç bir zararı yoktur. Bunun için doktora gitmen gerekir.

 9. Misafir
  Hocam haberim olmadan meni geliyor aktiginda ise hic zevk almiyorum bu nedir. Menimi mezimi?

 10. klav
  Özel Üye
  Birinci sayfada tarifler yazılmıştır. Ne olduğunu senin bilmen lazım.

 11. Misafir
  - 17 yasindayim vajinamdan durduk yere meni geliyor hic birsey yapmiyorum durduk yere geliyor sizce sorun ne olabilir ?

  - Ben hiç mastürb. yapmıyorum inanın +18 haramlarada bakmıyorum ancak
  Rüyalandığımda da meni gelmiyor ilişkide de gelmedi bunun sebebi nedir

 12. arifselim
  Yönetici
  - Meni durduk yere gelmez. Bu gelen meni değildir. Eğer kesin bir bilgi ile bunun meni olduğunu düşünüyorsan doktora gitmen gerekir. Meni ancak orgazm halinde akar ve kadınlarda şeffaf ve sarı renktedir.

  - Tamamen meni gelmemesi durumu eğer varsa bir doktora görünmen gerekir. Bu dini bir mesele değildir kardeşim.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 ... SonuncuSonuncu
durduk yere sperm gelmesi,  durduk yere zevk suyu gelmesi,  mezi nedir,  meni nedir,  meni mezi,  zevk suyu gusül gerektirirmi,  durduk yere mezi gelmesi