+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mezi vedi bulaşan yerlerin hepsini yıkama imkanımız yoksa ne yapmamız gerekir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mezi vedi bulaşan yerlerin hepsini yıkama imkanımız yoksa ne yapmamız gerekir?

  Sual: iyi geceler. mezi vedi bulaşan yerlerin hepsini yıkama imkanımız yoksa ne yapmamız gerekir. misal küçük abdesten sonra bir damla geldi işteydim iş elbisesi vardı sonra sivil elbiseyi giydim monttu esofmandı... uzayıp gidiyor bunlarım hepsini nasıl yıkayacam tek bulaşan yeri bilsem giyip cıkarırken yada işerken her yere bulaşmış olabilir ne yapmam gerekir dini yönden ne gibi zaraları olur. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: mezi vedi bulaşan yerlerin hepsini yıkama imkanımız yoksa ne yapmamız gerekir?


  Reklam  Cevap:
  iyi geceler. mezi vedi bulaşan yerlerin hepsini yıkama imkanımız yoksa ne yapmamız gerekir. misal küçük abdesten sonra bir damla geldi işteydim iş elbisesi vardı sonra sivil elbiseyi giydim monttu esofmandı... uzayıp gidiyor bunlarım hepsini nasıl yıkayacam tek bulaşan yeri bilsem giyip cıkarırken yada işerken her yere bulaşmış olabilir ne yapmam gerekir dini yönden ne gibi zaraları olur.
  monta nasıl bulaşır anlamdım ama şunu bilmeniz lazım: mezi ve vedi nereye deydiyse tespit edip yıkamanız gerekir yoksa namazınız geçersizdir.

+ Yorum Gönder