+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?
  Rüyamda fil gördüm filin üstünde bi zenci cocuk vardi..ne anlama gelir acaba..simdiden Allah razi olsun..

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?


  Reklam  Fil görmek genellikle hayırla yorumlanır ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, bu sayede kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtulacağına alamet eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda okuldayım ders bitiyor eve giderken otobüste kız arkadaşıma adamın teki yavşıyor sonra ben hayırdır filan diyorum orda yardım edin diyorum hiç kimse yardım etmiyor sonra uyanıyorum.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya tacize uğrayan değil rüyayı gören kişi ile ilgilidir. Bu senin ya vurdum duymaz olmana yada çok önem veren ve alaka gösteren bir kişiliğine işaret olur. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda kabuğu soyulmuş muz gördüm ve yedim. Açtım ve açlığımı gidermek için yedim o muzu.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aslında bu rüyanın en doğru tabiri ancak kişiye göre yapılan tabir olur. Genel manada ise yapılan işte çok iyi kazançlar elde etmeye ve bu kazançları çok iyi değerlendirerek daha büyük ve hayırlı kazançlara ulaşmaya rivayet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda kısa bir süre önce sevgilimden ayrıldım ve şimdide hep rüyalarıma giriyor onu çok düşünüyorum malesef o gitti artık aramıza ayrılık girdi nasıl bir durumdur iyimi kötümü?
  Yardım edermisiniz?

 8. Misafir
  Ben olsam bir zamanlar sevdiğim kızla tekrar görüşmek isterdim. Seninle konuşacaklarım var derdim. Gerçekler bazan rüyalardan daha güzel olabilir.

 9. Misafir
  Ne zaman ruya gorsem cok anlamsiz fazlasiyla sacma ama asiri derecede.ruyadayken veya uyandiktan birkac dakika boyunca oldukca anlamli ama sonradan ayni ruya bana cok ama cok sacma geliyor bilinc altimdan supheleniyorum sizce neden?

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu senin düşüncelerinden veya gerçekten gördüğün rüyaların genel içeriğinden kaynaklanıyor olabilir. Bunun dini veya başka bir anlamı olacağını sanmıyorum. Bu seninle ilgili özel bir durum olabilir.

 11. Misafir
  Ruyamda ayaklarım çok agriyordu ve icerden birsey sanki çıkmak icin zorluyordu ayagimdan yara gibi delik acildi ve o deligi sıktıgimda içinden ölü balıklar ve cektikce gelen kil cikmaya basladi diger ayagimi sıktıgımda ayağımdan çok daha büyük balık çıktı ve balığın icindende yeşil renkte kirkayak çıktı. Tuhaf bi ruyaydi yorumu nedir acaba.

  Rüyamda ayaklarım ağrıyordu ve içinden birseyler çıkmak için zorluyordu sanki. Ayagimda yara gibi bi delik oluşmuştu orayi sıktıgımda ayagimin icinden ölü balık ve cektikce gelen kil cikti diger ayagimdan ise ayagimdan kat be kat büyük balik çıktı balığın icinde de yesil renkte kirk ayak çıktı yorumu nedir acaba.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok hayırla yorumlanır. Hayırlı amellere sahip olmaya, başkalarına yardımının dokunmasına işarettir. ayrıca bereketli bir ömre ve bol bir rızık manasında tabir edilmiştir. Allah'tan her zaman hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
karışık rüya görmek,  karışık rüyalar görmek,  karışık rüyalar görmek ne anlama gelir,  karisik ruyalar ne anlama gelir,  karışık rüya görmenin nedenleri,  karisik ruyalar gormek,  karisik ruya gormek