+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?

  Cevap: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir? isimli konu Mumsema.com
  merhabalar rüyamda uzun boylu güzel giyimli gözleri sürmeli kapkara kaş ve göz kapı tavanına çarpmamak için başını eğiyordu.sonra bn ondan düşmanımla başedebilmek için yardım istiyordum oda bana merak etme sana yardım edeceğim diyordu.ve yola çıktığımızda arkamdan geliyordu ama aradaki boy farkı deve ve cüce gibiydi önde ben cüce gibiydim.sonra düşmanım kaçtı babamı çağırcam diye koşarak uzaklaştı düşmanımda zayıf ve kısa boyluydu fakat elbiseleri güzeldi bu ne anlama geliyor...

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Sürekli karma karışık rüyalar görmenin nedeni nedir?


  Reklam  Merhabalar kardeşim. Bu rüyayı üçüncü sorman oldu ve hepsi cevaplandı. Kuvvet ve mevki sahibi bir kimseden destek almaya ve sana düşmanlık edenlere galip olmaya işarettir. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar.Ben ve eşimde bir haftadır değişik rüyalar görüyoruz.2 yıllık evliyim çocuğumuz yok eşim rüyasında benim hamile olduğumu ailelerimize söylemiş ve söylerken ağlamış o esnada uyanmış gözünden yaş akıyormuş.bu ne demek

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu tür rüyalar evliler için genellikle evlat sahibi olmak manasına delalet eder. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda ikiz hamile olduğumu görüyorum sonra birinin kucağımda olduğunu gördüm bebeğimi düşürecem diye çok korkuyorum karnımda büyüyor kucağımdaki bebekle biryerler gidiyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlı ve güzeldir. Çok yakında yaşayacağın sevinçli olaylara işaret eder. İkiz bebek neşe, sevinç ve mutluluk, bunların yanında müjde ve sevindirici haberdir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar. Gördüğüm rüyadan hala korkmaktayım. Kadir gecesinde gördüm bu rüyamı. Rüyamda anneannemlere gitmiştik oncelikle vefat eden dedemi herzamanki koltuğunda gülerek otururken gördüm.Daha sonra balkona çıktık geceydi. Balkon batı tarafına bakıyordu. Anneannem inşallah bugün kıyamet kopar dedi ve dolunay halindeki yıldızın arkasından güneş çıktı. Gökyüzündede sarı renkle yazılmış ayet vardı ama hatirlamıyorum ayeti. Bütün insanlar hipnoz olmuş gibi aynı yöne bakıyordu. Rüyada içimden Fatiha Suresini okurken uyandım. Kötü bir rüyamıdır bu acaba anlayamadım ve endişeleniyorum.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyan hayırlı bir rüyadır. Bu dedeni çok özlediğinize delalet eder. Onun için hayırlı dualarda bulunmalı ve kabrini ziyaret etmelisiniz. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda biri bana ingilizce şekilde sen deyip birkac kelime daha kullandi ama anlamadim ve de 9 rakamini gosterdi anlami nedir çok merak ediyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaların olumsuz veya kötü bir işareti olmaz ama net bir şekilde yorumlamak pek mümkün değildir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba rüyamda koca bir ormanda yürürken huysuz bir çiftçiye karşılaşıyorum bana ve yanımda biri daha var hiç bir şeyi elleme diyo bizde hiç dinlemeden geçiyoruz bir ağaç görüyorum üstündeki çiçekler toplanıp Yusufçuk haline gelmiş anlamı nedir?

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Orman görmek kişinin mesleğine ve kazancına yorumlanır. Rüyada ormanda gezdiğini gören kişinin, düzeni bozulacak anlamına tabir edilir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
karışık rüya görmek,  karışık rüyalar görmek,  karışık rüyalar görmek ne anlama gelir,  karisik ruyalar ne anlama gelir,  karışık rüya görmenin nedenleri,  karisik ruyalar gormek,  karisik ruya gormek