Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak

Konusunu Oylayın.: Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak
 1. Güncelleme: , 20.Eylül.2011, 18:05
  1
  Misafir

  Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak


  Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak Mumsema Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak


 2. 20.Eylül.2011, 18:05
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak

 3. 20.Eylül.2011, 18:06
  2
  Hoca
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 06.Şubat.2007
  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 29,569
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 335
  Bulunduğu yer: çalışma odam:)

  Cevap: Yaşar Alptekin: Bende Yar filmi İslam'a karşı önyargıları kıracak
  Çekimleri Bolu'da devam eden Bende Yar filmi ile ABD ve Avrupa ülkelerinde İslamofobi (İslam korkusu) yenilecek. Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, bir ay önce çekimine başladıkları film ile İslam'a karşı önyargıların kırılacağına inandığını belirtti.Antalya'nın Manavgat ilçesinde Favori Ajans'ın davetlisi olarak gelen Yaşar Alptekin, çekimlerle ilgili Cihan Haber Ajansı'na açıklamada bulundu. Alptekin, film çekimleri için sakal bıraktığını kaydetti. Filmi Amerikalı bir yönetmenin çektiği bilgisini veren Alptekin, filmde Senai Demirci, Melda Bekcan ve Kurtlar Vadisi'nin Kazım Çarman gibi oyuncuların rol aldığını söyledi. Alptekin, "Film çekimlerimiz daha bir ay daha Bolu'da sürecek. Filmin ana konusu ABD ve Avrupa ülkelerindeki İslamofobi korkusunu anlatıyor. Çektiğimiz filmle, batılıların dinimiz üzerindeki önyargıları kırılacağına inanıyoruz. Filmde aksiyon sahnelerde var. Bende Yar filmi 18 Ekim'de vizyona girecek." diye konuştu.

  (CİHAN)


 4. 20.Eylül.2011, 18:06
  2
  Moderatör  Çekimleri Bolu'da devam eden Bende Yar filmi ile ABD ve Avrupa ülkelerinde İslamofobi (İslam korkusu) yenilecek. Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, bir ay önce çekimine başladıkları film ile İslam'a karşı önyargıların kırılacağına inandığını belirtti.Antalya'nın Manavgat ilçesinde Favori Ajans'ın davetlisi olarak gelen Yaşar Alptekin, çekimlerle ilgili Cihan Haber Ajansı'na açıklamada bulundu. Alptekin, film çekimleri için sakal bıraktığını kaydetti. Filmi Amerikalı bir yönetmenin çektiği bilgisini veren Alptekin, filmde Senai Demirci, Melda Bekcan ve Kurtlar Vadisi'nin Kazım Çarman gibi oyuncuların rol aldığını söyledi. Alptekin, "Film çekimlerimiz daha bir ay daha Bolu'da sürecek. Filmin ana konusu ABD ve Avrupa ülkelerindeki İslamofobi korkusunu anlatıyor. Çektiğimiz filmle, batılıların dinimiz üzerindeki önyargıları kırılacağına inanıyoruz. Filmde aksiyon sahnelerde var. Bende Yar filmi 18 Ekim'de vizyona girecek." diye konuştu.

  (CİHAN)
+ Yorum Gönder