+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 68910 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?

  Yorum: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?
  bu sabah namaz için uyandigimda beyaz kaygan ve parlak bol miktarda bir sıvının vajina ağzında olduğunu farkettim temizleyip abdest alıp namaz kıldım ama içime sinmiyor .... öfkeyi kopmadan önce boy abdesti almalı miyim?ltfn cvp yazarsanız hemen çok sevinirim.....

 2. Misafir

  Yorum: Bayanlardan gelen akıntının meni mi yoksa vajinal akıntı mı olduğunu nasıl ayırt edebiliriz ?


  Reklam  idarar tam yapamama, sürekli sarı akıntı, karında şişlik ve sertlik, arada karında ağrı neden olur
  uyar

 3. arifselim
  Yönetici
  - Eğer bu sıvı sürekli olmuyorsa ve meni olduğundan şüphe ediyorsan gusül alman daha doğru olur.

  - Bu işaretler yani sürekli sarı akıntı, karında şişlik ve sertlik, arada karında ağrıları oluyorsa doktora görünmelisin.

 4. Misafir
  çok sarı akıntım oluyor bayağı sarı kuruyuncada sarı oluyor ayırt edemiyorum

 5. Misafir
  meni sadece ilişki sırasındaki orgazm ve mastürbasyondan mı gelir

 6. emre
  Devamlı Üye
  Evet öyle ve rüyalanma ile de gelir.

 7. Misafir
  Merhaba! utanarak soruyorum..
  Beni affedin..
  Bayanlarda arkadan meni gelirmi?
  afedersiniz ama ben wc ye gittiğimde arkadan geliyor bu meni mi?
  gusul gerekirmi bu yüzden?
  Lütfen tekrar tekrar özür diliyorum bunu sordugum için ama gerçekten internette bulamadım aileme soramıyorum utancımdan lütfen cevaplayın..

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Arka yoldan hiç bir şekilde meni gelmez. Eğer bir sıvı geliyorsa bunun için istersen doktora giderek sorabilirsin. Böyle bir akıntı sadece namaz abdestini bozar ama gusül gerektirmez.

 9. Misafir
  - Kadınlarda şehvetli bir şey düşünmeyle gelen sıvı için gusül gerekir mi

  - merhaba 1 buçuk yilik evliyim ve haftada iki uç kes ilişkiye giriyorum ama hiç zevk almiyorum bunun için bir Öner'iniz varmi teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  - Şehvetli düşüncelerden dolayı meydana gelen sıvı mezidir. Bu mezi sadece namaz abdestini bozar ama gusül gerektirmez.

  - Bunun değişik nedenleri olabilir. Burdan faydalı olabilecek bir bilgi vermek çok zor olur. Eğer bayan isen bayan olan uzman bir doktora giderek danışmalı ve bilgi almalısın.

 11. Misafir
  Ben bir erkeğim Ya benim anlamadığım ve bir sürü araştırma yaptığım halde bir türlü bilgi sahibi olamadığım bişi var kadınlarda meni ve meziyi nasıl ayırt edilir erkeklerde ki gibi mi olur anlık bi his ve rahatlama mı olur kadınlar boşalırmı daha dogrusu afedersiniz bişi daha ben sevgilimle seviştiğimizde zevk oluyo ikimizde de sıvı geldiğini de söylüyor kendisi ama ben bayanların olayını daha cözemedim erkekler gibi mi boşalırlar ya da boşalırlar mı boşandıktan sonra erkeklerde ki gibi sevişme hissi bitiyo mu rahatlıyorlar mı bu sorularıma bi detaylı bir bilgi verirmisiniz lütfen... Cok bilgisiz ve caresiz gibi hissediyorum kendimi... :/

 12. arifselim
  Yönetici
  Sana dinen helal olmayan yani dini nikahlı olmayan bir kimse ile sevişmek bir çeşit zina gibidir, cinsel ilişki ise tam bir zinadır ve en büyük günahlardandır. Biraz erkeklerden farklı olmak üzere hemen hemen aynı özelliklere sahiptirler. Sadece meninin çıkması kadınlarda daha geç olabilir ve rengi de erkeklerin ki gibi değildir.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 68910 ... SonuncuSonuncu
kadınlarda meninin gelmesi,  kadınlarda meninin rengi,  mezi nasıl anlaşılır,  bayanlarda akıntı,  kadından meninin gelmesi,  kadınlarda meni,  kadında mezi nedir