+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?

  Yorum: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?
  Kardes benim sari bi sivi ne oldugunu anlamadim yogun gelmiyo kokusu yok bu nedir kardes bi aciklarmisin

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?


  Reklam  Eğer bu sıvı beyaz ve yoğun değilse, çıktığında fışkırarak ve şehvetle de çıkmıyorsa bu meni değildir gusülde gerektirmez. Bu ya mezi yada vedi'dir. Bu sıvılar sadece namaz abdestini bozar.

 3. Misafir
  S.A. İdrardan sonra uzun bir süre,suya benzer,yapışkan bir sıvı çıkıyor.bu meni mi?yoksa mezi mi?

 4. klav
  Özel Üye
  Ve aleykümüsselam gelen 1 - 2 damla sıvı mezidir. Gusül gerekmez.

 5. Misafir
  Merhaba hocam bir sıvı geliyor hafif yoğun ama su gibi çok az bir yoğunluğu var 1-2-3 damla akıyor beyaz değil şeffaf gelirken böyle fışkıracak gibi geliyor yani geldiğini penisimin içinde hissediyorum kasılıyorum ama hiç fışkırmıyor genelde penisimin içinde kalıyor ben sağıp çıkartıyorum, suya benziyor kaygan ve çok yapışkan da değil aynı zamanda çıktıktan sonra yorgunluk olmuyor ve sanırsam kokmuyor. Bu sıvı meni midir mezi midir?

 6. Misafir
  Selamun aleykum meziye uygun ama şehvetle çıkıyor koyu ama kokusu yok yapışkan değil sizce meni mi mezi mi

 7. arifselim
  Yönetici
  - Merhaba kardeşim. Meni ile mezi asla birbirine karışmaz. Çünkü meninin rengi beyazdır. Mezi ise tamamen şeffaftır. Bu gelen sıvı mezidir ve sana gusül gerekmez.

  - Aleykum selam. Mezi olarak çıkıyorsa cünüp yapmaz. Kokusuz ve yapışkan ise yinede bu mezidir. Şehvet hissinde hata ediyorsun. Menideki şehvetten maksat orgazm olmaktır.

 8. Misafir
  Küloddaki meziyi elimle dağlayınca geçiyorsa gusül abdesti almasam doğru olurmu bu şekilde ayırt edebilirmiyim? Her gün gusül abdesti alıyorum tam bilmedigim için ya cunup gezersem namazlarım kabul olmazsa korkusuyla

 9. arifselim
  Yönetici
  Hayır bu ölçü değildir. Ölçü mezi ile menin çıkışı, rengi ve hissedilmesidir. Bu birbirine karışamayacak şekilde açık özellikleri vardır. Yukarıda bu özellikler ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır.

 10. Misafir
  Ben bayanım ve Masturmasyon sonucu mezinin tanimina uygun sivi geliyo ama yine de emin olamiyorum her zaman da gusül alabilecek bi ortam yok ne yapmaliyim bazen gusülsüz namaz kiliyorum bu durumlarda ne yapmaliyim nolur yardim edin kendimi çok kötü hissediyorum.lütfen

 11. Misafir
  Hocam selâmün aleyküm. Sevgilimi düşünürken bi an şehvetlendim ve cinsel organıma dokundum yani biraz sürtündüm. Sarı sıvı geldi çok az bu abdest gerektirirmi.

 12. arifselim
  Yönetici
  - Mastürbasyon ancak zinaya düşmekten korktuğun zaman yapman caiz olur. Mastürbasyon esnasında orgazm olursan meni çıkmasa bile cünüp olursun. Mezi ise şehvet düşünceleri ve durumlarında çıkar. Cünüp olmanın cinsel ilişki dışında özelliği orgazm olmaktır. Cünüpken namaz kılmak haramdır. Ama sen mezi ile meniyi karıştırmamalısın. Meni öyle kolay kolay gelecek bir şey değildir.

  - Aleykum selam. Meni gelmedikçe gelen diğer sıvılar yani mezi kişiyi cünüp yapmaz.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu
mezi ve meninin farkı,  mezi ile meninin farkı,  mezi nedir,  meni ve mezi,  mezi ve meniyi nasıl ayırt ederiz,  Mezi meniden nasıl ayırt edilir,  meni-mezi farkları