+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir?

  Cevap: Mezi ile meninin farkı nedir,birbirinden nasıl ayırt edilir? isimli konu Mumsema.com
  ben 14 yasindayim haftada 3-4 kere siddetli cikiyor seffaf napicam gusul aliyom yattigimda cikiyor ruyayi bazen sacma sacma seylerde oluyor genelde cinsel olan ruyalardan cikiyor meniye beznedigi ama bilemedigim icin gusul aliyorum ama nereye kadar napmam gerekiyor cunup mu gezmem gerekcek

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  normalde meni ile mezi asla birbirine karıştıracak bir yönleri yoktur. Mezi çok ince su gibi şeffaf ve yapışkandır. Meni ise çok fazla akar, ağır kokuludur ve beyaz bir rengi olur. Durumuna bak eğer mezi ise yıkanmana gerek yoktur cünüp olmazsın.

 3. Misafir
  Mezi de şeffaf derken çok az bir beyazlık olabilirmi? Yani demek istediğim menin yoğurt gibi beyaz olması gerekirmi? Az miktarda bir sıvı geliyorsa ve de çok fazla beyaz diğilse renksiz gibi ama beyazlık olursa o menimidir? Cevaplarsanız ALLAH razı olsun.

 4. arifselim
  Yönetici
  Mezi şeffaftır yani rengi yoktur su gibidir. Meni ise beyaz ve yoğun kıvamdadır. Bu şekilde mezi ile meniyi birbirinden ayırmak çok kolay olur.

 5. Misafir
  Sa ben 14 yaşındayım rüyamda bazı cinsel şeyler görüyorum. Sınıfımızdaki bazı etek giyen kızlarıda görünce bazen avret bölgede sertleşme oluyor. Ve bazen beyaz bir sıvı akıyor. Tüm gün bu şekilde dolaşmak zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım? Sürekli gusül almak zorunda mıyım okulda alamıyorum. (Lütfen yardım edin)

 6. Misafir
  Kardeş meni rüya dışında kişinin isteğiyle çıkar. Ya istimna (mutasyon)ya cima (ilişkiye girme) ya da çok aşırı düşünme sonucu olur.Sehvetle sıvı çıktı diye meni olacak niye bir şey yok. Mezi de sehvetle çıkar ama fışkıracak çıkmaz sivazlaninca belli olur. Sende her ne kadar şehvetle çıkarsa ciksin fışkıran gibi bir meni alameti yoksa gusül gerekmez namaz abdesti gerekir.

 7. Misafir
  Benimde bir sorum var.
  Uyandigim zaman ve vücum hareket ettiği zaman, organimin ucu iç camasirimi yapıştığını fark ediyorum. Fakat bu bende çok oluyor. Ama rüyamda da ona göre şeyler görmüyorum. İç camasirimdada organimin deydiği yer bazen temiz bazen küçücük beyaz nokta gibi oluyor. Fakat kokusu yok veya çok büyük kirletme olmuyor.

  Cevabı sabırsızlıkla bekliyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu akan sızı mezidir. Mezi anlattığın gibi özellikleri taşır. Mezi insanı cünüp yapmaz sadece namaz abdestini bozar.

 9. Misafir
  Abi 15 yaşındayım hergün asılıyom çatır çukur çekiyorum bırakamıyorum ne yapmam gerekir ? Abi birde arkadaşlar karışan glt bırakırsınız diyo , gidiyom mi ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Mastürbasyonu alışkanlık haline getirmek hem dini açıdan hemde sağlık açısından zararlıdır. Ancak zinaya düşmemek için mecbur kaldığında yapman caiz olur.

 11. Misafir
  Merhaba rüyamda cinsel seyler görüyom direk şiddetli ( fışkırıyor mu bilmiyorum uykuda olduğumdan) şeffaf bişi çıkıyor uykumdan uyandırıyor gusül gerektirir mi? haftada 3-4 kere oluyor hep gusül mü alcam nolur cevap yazın (yaşım 14 normal mi çok sık oluyor )

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Uyku halinde meni çıkarsa ancak gusül gerekir yoksa ince ve şeffaf olan mezi gelirse cünüp olmazsın. Meni beyaz ve çok akar ayrıca ağır kokuludur hemen belli olur.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
mezi ve meninin farkı,  mezi ile meninin farkı,  mezi nedir,  meni ve mezi,  mezi ve meniyi nasıl ayırt ederiz,  Mezi meniden nasıl ayırt edilir,  meni-mezi farkları