+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Anne babaya asi olmanın günahı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Anne babaya asi olmanın günahı nedir?

  Yorum: Anne babaya asi olmanın günahı nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Annenden özür dile yap dediği her şeyi yap onu öp kokla

 2. Misafir

  Yorum: Anne babaya asi olmanın günahı nedir?


  Reklam  Ben şükürsüzlük ve şımarıklık edip annemi azarlıyorum,bağırıyorum.Bana aldığı şeyleri istemiyorum çünkü kendine almayıp bana alıyor.Ayrıca tesettürlü olmamı istemiyor.Ne yapmalıyım.(Kendisi kapalı)

 3. arifselim
  Yönetici
  Senin tesettürlü olmanı istememesi hariç bu durumlarda anneni asla üzmeye hakkın yoktur. Tesettüre girmen ise Allah'ın bir emridir ve yerine getirmekle mükellefsin. Allah sana sorduğunda ilk sen hesap vereceksin. Ona göre hem anneni üzme hemde helal ve haram konusunda sadece Allah'ın emrine uy.

 4. Misafir
  Allah Herkesin Yardimcisi Olsun Allah Kimseye Boyle Durumlara Dusurmesin.

 5. Misafir
  Annem ve babami cok seviyordum . ama onlar bana cok haksizlik yaptilar . simdi onlardan nefret ediyorum. Simdi ne olacak ?

 6. Misafir
  İki kız evladına sahip bir anneyim.Eşimde bende onları çok sevgiyle şefkatle büyüttük.Dinimizi,Allah korkusunu,vicdanı merhameti öğrettik.Malesef bir iki sene önce büyük kızım(20yaşında)Selefilere katıldı ve kâbusumuz başlamış oldu.yavaş yavaş ama emin strategi ile bizi ona düşman göstermeyi başardılar.bana çok hakaretler ediyor,hatta el bile kaldırdığı oldu.başa çıkamadık çıkamıyoruz.sonunda korktuğum oldu ve aynı görüşte olan biriyle saklı nikâh yapıp kaçtı.2 hafta sonra pişman olup geri döndü.sarıp sarmaladık,pişman olmuş geri döndü diye Allaha şükür ettik.Şimdi 9 ay sonra aynı kişiyle gizli buluşuyor.sorduk inkâr ediyor.inanın aşka büyük hürmetim var ,sevdiği kişi düzgün biri olsa ruzamız olurdu ve evlendirirdin ama tehlikeli agressiv ve emniyette meşhur biri!!!! Tekrar gidecek biliyoruz ve kahır oluyoruz ama beynini öyle yemişler ki elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz.Ne desek faydasız ,her sözümüz onu ona daha çok itiyor ve biz artık sustuk.sonu iyi olmicak bizi çok üzdü ağlattı,rızamız olmadan evlenmesi onu mutlu etmicek! Ne hayallerle büyütük ve neler yaşıyoruz...Rabbimin imtihanı,onun yaşayacaklarıda onun imtihanı olucak!Çok üzgün ve çaresiziz .Allah büyüktür,olmazları oldurandır, gece gündüz bundan vazgecmesi için dua ediyoruz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
anneye saygısızlık,  anneye yapılan kötülük,  anneye vurmanın günahı nedir,  anneye yapılan saygısızlık,  babaya saygısızlık,  anneye kotu davranmanin gunahi,  anneye asi olmanın günahı