Konusunu Oylayın.: Trafik kazasında kaybettiğim sevdiğim kişiyle öbür dünyada evlenebilecek miyim yoksa beni unutur mu?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Trafik kazasında kaybettiğim sevdiğim kişiyle öbür dünyada evlenebilecek miyim yoksa beni unutur mu?
 1. 11.Haziran.2011, 11:28
  1
  Misafir

  Trafik kazasında kaybettiğim sevdiğim kişiyle öbür dünyada evlenebilecek miyim yoksa beni unutur mu?


  Trafik kazasında kaybettiğim sevdiğim kişiyle öbür dünyada evlenebilecek miyim yoksa beni unutur mu? Mumsema ben 19 mayıs 2011 tarihinde aşık olduğum deliler gibi sevdiğim adamı tarfik kazasında kaybettim.biz evlenmek üzereydik. ailelerimiz tanışmaya hazırlanıyordu.ölüüm ün kader olduğunu biliyorum.rabbime tevekkül ediyorum.fakat size sorum şu;ben onunla öbür dünyada buluşup evlenebilirmiyim??? o beni unuturmu???beni şu anda görüyormu ??? bana cevap verirseniz minnetkar kalırım... saygılar sunar,hayırlı zamanlar dilerim AYŞE..


 2. 11.Haziran.2011, 11:28
  1
  ayşe ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  ayşe ÖZGÜR
  Misafir  ben 19 mayıs 2011 tarihinde aşık olduğum deliler gibi sevdiğim adamı tarfik kazasında kaybettim.biz evlenmek üzereydik. ailelerimiz tanışmaya hazırlanıyordu.ölüüm ün kader olduğunu biliyorum.rabbime tevekkül ediyorum.fakat size sorum şu;ben onunla öbür dünyada buluşup evlenebilirmiyim??? o beni unuturmu???beni şu anda görüyormu ??? bana cevap verirseniz minnetkar kalırım... saygılar sunar,hayırlı zamanlar dilerim AYŞE..

 3. 24.Haziran.2011, 23:56
  2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Ocak.2007
  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 17,555
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 226
  Bulunduğu yer: the silent deserts in my soul

  Cevap: Trafik kazasında kaybettiğim sevdiğim kişiyle öbür dünyada evlenebilecek miyim yoksa beni unutur mu?
  Ölüm ayrılık değildir. Mümin için başta Peygamberimiz olmak üzere tüm Peygamberlere, evliyalara ve müminlere, sevdiklerimize kavuşma yeridir. Gerek berzah aleminde gerekse Cennette bütün sevdiklerimizle beraber olacağız. Bu dünyadaki hayatımızda geçen güzellikler yok olmayacaktır. Cennet nimetlerinden birisi de bu dünyadaki güzel anlarımızı orada canlı bir şekilde seyretmektir. Cennetteki bütün müminler bir birleriyle tanışacaklardır.
  SİE


 4. 24.Haziran.2011, 23:56
  2
  Silent and lonely rains  Ölüm ayrılık değildir. Mümin için başta Peygamberimiz olmak üzere tüm Peygamberlere, evliyalara ve müminlere, sevdiklerimize kavuşma yeridir. Gerek berzah aleminde gerekse Cennette bütün sevdiklerimizle beraber olacağız. Bu dünyadaki hayatımızda geçen güzellikler yok olmayacaktır. Cennet nimetlerinden birisi de bu dünyadaki güzel anlarımızı orada canlı bir şekilde seyretmektir. Cennetteki bütün müminler bir birleriyle tanışacaklardır.
  SİE
+ Yorum Gönder