+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kadın kocasının her istediğini yapmalı yapmazsa günah olur mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şema
  Moderatör

  Cevap: Kadın kocasının her istediğini yapmalı yapmazsa günah olur mu?

  Cevap: Kadın kocasının her istediğini yapmalı yapmazsa günah olur mu? isimli yazı www.Mumsema.com

  nişanlım benim açılmamı istiyorum
  Ne nişanlıya ne aileye uyulmaz, örtünmek Allahın emridir hiç kimseye itaat etme bu konuda

 2. Misafir

  Cevap: Kadın kocasının her istediğini yapmalı yapmazsa günah olur mu?


  Reklam  Ben tesetturluyum,ıbadetlerımı yapar,haramlardan olabıldıgınce kacarım,evden cocuklarla ılgılı okul park vs dısında cıkmam,hatta komsularım dıne uzak dıye yan komsum dahıl kımseye gıtmem.ama arada kuran veya dını ıcerıklı yerlere evde cok daraldıgım İcın gıderdım ...ammaaa eşim is dolayısıyla hep dısarda evdeyken de bılgısqyardan kafasını kaldırmaz bı ılgı ıstedıgımde hakaretler bazen dayak .hepsıne razı oldum sustum ama kadın erkek plajlara gıtmesı benı mahvedıyor dayak yemeyı bıle goze alarak gıtmenı ıstemıyorum dıyorum bana hemen nadıren gıttıgım kuran toplantılarını one suruyo sen benden habersız cıktın o haram degılmı dını kafana gore uyduruyosun vs dıyo. Her oralara gıttıkce daha da soguyorum.ama esım ve ona muhtacım 4 cocukla ben yalnız ayakta duramam.cok bunaldım bana plaja gıtmeme karısacaksan bosan kafana gore koca bul dıyor.ben ne yapayım.

 3. Misafir
  Allahin emri seni dusundurmuyorda yakisirmi yakismazmi onumu dusunuyorsun bacim yol yakinken yap ama hayat senin karismak bize düşmez

 4. Misafir
  Hayırlı günler eşim bana ben ne dersem o olur saçın siyah yap dersem siyah olucak . Annene babana gitme dersem gitmeyeceksin diyor. Kendimi köle gibi hissediyorum . Eşimle ılımlı konsuyorum beden vücut benim ise benim de fikrim olsun ne yapmam gerektiğine dedim karşı çıkıyor .ne Dersiniz ne önerirsiniz .

 5. Misafir
  Adı üstünde nişanlı. Nikahlı değilseniz ona karşı bir mecburiyetiniz yok.

 6. Misafir
  ben senin yerinde olsam kapatırdım başımı çünkü istediği şey kötü değil aksine seni büyük bir azaptan kurtarıyor

 7. Misafir
  Allahın emrinden daha mı önemliymiş.Rabbim yardımcı olsun

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kadın kocasının her dediğini yapmalı mı,  kadin kocasinin her dedigini yapmak zorunda mi,  kadın kocasının her dediğini yapmak zorunda mıdır,  erkeğin her istediğini yapmak,  kadinlar eslerinin dediklerini yapmak zorundami,  Kadin kocasinin her istegini yapmak zorunda mi,  kadin erkegi sözünden cikarsa günahì