Konusunu Oylayın.: Büyük abdeste çıkarken meni gelmesi ve kendiliğinden beyaz renkte yapışkan sıvı gelmesi gusletmemi gerektirir mi ?

5 üzerinden 4.25 | Toplam : 4 kişi
Büyük abdeste çıkarken meni gelmesi ve kendiliğinden beyaz renkte yapışkan sıvı gelmesi gusletmemi gerektirir mi ?
 1. 30.Mart.2011, 04:22
  1
  Misafir

  Büyük abdeste çıkarken meni gelmesi ve kendiliğinden beyaz renkte yapışkan sıvı gelmesi gusletmemi gerektirir mi ?


  Büyük abdeste çıkarken meni gelmesi ve kendiliğinden beyaz renkte yapışkan sıvı gelmesi gusletmemi gerektirir mi ? Mumsema her sabah kalktığımda beyaz renkte ve yapışkan bir sıvı geliyor ardından büyük abdestimi yaparken sarı renkte çok bulanıklı meniye benzeyen sıvı akıyor gün içindede beyaz renkte yapışkan sıvı kendiliğinden geliyor artı ne zaman büyük abdestimi yaparken meni geliyor hergün oluyor her gün banyo yapmak zorunda kalıyorum neden bu akıntılar oluyor ve ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun.


 2. 30.Mart.2011, 04:22
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  her sabah kalktığımda beyaz renkte ve yapışkan bir sıvı geliyor ardından büyük abdestimi yaparken sarı renkte çok bulanıklı meniye benzeyen sıvı akıyor gün içindede beyaz renkte yapışkan sıvı kendiliğinden geliyor artı ne zaman büyük abdestimi yaparken meni geliyor hergün oluyor her gün banyo yapmak zorunda kalıyorum neden bu akıntılar oluyor ve ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun.

 3. 30.Mart.2011, 11:27
  2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Ocak.2007
  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 17,532
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 226
  Bulunduğu yer: the silent deserts in my soul

  Cevap: Büyük abdeste çıkarken meni gelmesi ve kendiliğinden beyaz renkte yapışkan sıvı gelmesi gusletmemi gerektirir mi
  Şehvetsiz olarak gelen meniden dolayı gusül gerekmez. Tuvalette idrarla veya idrardan sonra meni gelebilmektedir bu şekilde şehvetsiz olarak gelen meniden dolayı gusül gerektirmiyor.


 4. 30.Mart.2011, 11:27
  2
  Silent and lonely rains  Şehvetsiz olarak gelen meniden dolayı gusül gerekmez. Tuvalette idrarla veya idrardan sonra meni gelebilmektedir bu şekilde şehvetsiz olarak gelen meniden dolayı gusül gerektirmiyor.
+ Yorum Gönder