İslamda aldatılan kadın ne yapmalı? 5 üzerinden 4.40 | Toplam : 5 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İslamda aldatılan kadın ne yapmalı?


  Selamün aleyküm. Evli çiftlerden koca karısıyla ilişki yaşamıyor kadın sorduğu zaman hasta olduğunu (hastalığı var ama ilişkiyi engelleyici değil ) işinin yoğun olduğunu söyleyerek yaşamıyor . Kadında hastalıktan dolayı yaklaşmıyor diyerek ses çıkarmıyor. Oysaki koca 5 sene boyunca aldatıyormuş. Şimdi bunun günahı kadının mıdır?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  muvaffak Süper Moderator
  muvaffak
  Süper Moderator

  Üye No: 2490
  Mesaj Sayısı: 724
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İslamda aldatılan kadın ne yapmalı?


  Burada kadının herhangi bir günahı yoktur. Adamın evli kalmak istemiyorsa veya aralarında sorun olduysa bunu eşine anlatması gerekir. Kadının herhangi bir günahı olmayıp eşiyle neden bu şekilde gitmekte olduğuna dair konuşacak fırsat aramalıdır. Aldatma işini kesin kanıtlarla eş farkederse boşanma meselesinini düşünebilir.


 3. 3
  Kuldurdileyen Devamlı Üye
  Kuldurdileyen
  Devamlı Üye

  Üye No: 121260
  Mesaj Sayısı: 336
  Tecrübe Puanı: 4
  Yaş: 47
  Yer: Ankara

  Yorum: İslamda aldatılan kadın ne yapmalı?


  Muvaffak hocam haklısınız ama sanırım toplumumuzdaki bayanların haklarından da haberi yok. Lütfen bayan arkadaşlarımıza yardımcı olurmusunuz, onlara dinen haklarını da anlatırmısınız. Şeytan Türkiye de neler yapıyor, neler duyuyoruz. Erkeklere de anlatalım, hanımlarımız da bilsin. Ağaç yaşken eğilir, ne kadar erken anlatırsak o kadar iyi. Bayan mal, mülk değil Allah ın emanetidir. Emanet elinden tutulup cennete getirilmesi için verilmiştir. Hanıma beddua etmek, yalan söylemek, aldatmak ne demek. Yazın hocam islamın emirlerini bu toplumun kanayan bir yarası oldu artık memlekette.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder