Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?

  Reklam
  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum? isimli yazı www.Mumsema.com

  1 - Rüyamda ayakları dizkapağından kesilmiş inekler gördüm. Her surude bir tane vardı. Kesilen yerler kanamıyordu.


  2 - Ucurumun kenarinda yuruyordum altimda korkunc bi deniz vardi korkudan yurumeye cesaret edemiyordum yanimda bir kiz vardi birde


  3 - Küs olduğum arkadaşımlayız o ağlıyor etrafımızda siyah kanlı kedi köpek ölüleri var ve birlikte onları gömmeye çalışıyoruz

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyamın neye işaret olduğunu öğrenmek istiyorum?


  Reklam  1- Rüyada görülen inekler rızka yorumlanır ancak ayakları kesik olan inekler eksik kalacak olan bazı işlerinize yorumlanır.


  2- Rüyada deni nasıl görülmüşse öyle yorumlanır. Bu rüya sizi korkacağınız ve gönlünüzü alacak olan olaylara işaret eder.


  3- Bu çok farklı tabirleri olabilen rüyalardandır. Bu rüyanız sırlarınıza ve sakladıklarına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  rüyada evim cok kalabalik ve merdivenlerde kan vardi elim kana bulast ve birde hasta vardi yatiyordu karimi gordum onunde cok para vardi ve birde cocuk etrafinda dolasiyordu

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada kalabalık ile kan görmeniz görülecek olan zararlara tabir edilir. Görülen paralar da haramlara ve günahlara yorumlanır. Bazende rüyada para görmek gelecek nimetlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin geçimi rahatlar. İç sıkıntıları geçer. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar; 5 ay önce babamın amacasının oğlu şehit oldu ve ben onu çok severdim.Şuan bir iş tekliği aldım.Fakat rüyamda şehit abim ile birlikte (kendisi kamuflajlıydı)şimdiki çalıştığım yerin kapısından girdik sonra etrafıma baktığımda iş teklifi aldığım yerin yemekhanesindeydik ve ben ahçıya yemek ver dedim amcamın oğlu o benim dedim.Devamında Şehit Yavuz abim şapkasını çıkardı be ahçıya eliyle göstererek bak biz bir birimize benziyoruz belli olmuyormu dedi.Devamında bir anda arkamızı döndük ve benim koluma girerek şuanki çalıştığım iş yerinde ofisime giden koridorda birlikte yürüdük ve rüya bitti.Acabayeni işim hayrılı olmucakmı bana anlamadım acıkcası.Tabirinizi bekliyorum..

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Tam dediğinizin aksine bu rüya güzel ve hayırlıdır. Ama hiç bir zaman bir rüyaya dayanarak şu işim yüzde yüz yolunda gidecek diye bir anlam çıkaramazsınız. Çünkü sonuçta bunlar rüyadır ve rüyalarla amel etmek ne farzdır nede vaciptir. Allah'a emanet olun.

 7. Misafir
  Komşum sabryi hızla koşarak gittigini görüyorum ve arkasından 3 defa sesleniyorum durup kısa bir sohbet ediyoruz sabri kayboluyor sonra bir camideyim tam namaz kılacakken abdestsiz oldugumu fark ediyorum abdets almaya gidiyorum ama halen caminin icindeyim ve caminin icinde bir kalabalıgın icindeyim herkes alt kattaki bir kişinin elini öpmeye gidiyor kim diye merek ediyorum ve bir mübarek insanın oglu oldugunu ögreniyorum ve ben herkesten önce ona koşuyorum ve elini aglayarak öpüyorum ve o beni sanki bir cocukmuş gibi başımı okşuyor ve ben yine aglayarak o kişinin dizlerinde uyuyorum oda benim başımdan yavaşca tutarak yere bırakıyor onunda agladıgını görüyorum sonra bedenimi mavi bir alev kaplıyor taki kafama kadar sonra alevler icinde bir kurt sürüsü ve elinde uzun saplı orak şeklinde biri kurt sürüsüyle birlikte üzerime geliyorlardı tam yaklaştıkları anda o elini öptügüm kişi ortaya cıkıyor ve bir hareketle önce onları yok ediyor sonrada benim alevler icindeki vucudumu söndürüyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bazı rüyalar vardır ki manaları çok açıktır bu rüyanızda inşaallah öyledir hayırlıdır. Rüyanız hakkında rüya tabircileri şunları söylemişlerdir; güzel ahlaklı olmaya, hem dünya için hemde ahiret için çalışmaya, yardımsever ve merhametli olmaya, sıkıntılardan ve darlıklardan kurtulmaya yorumlamışlardır. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamın aleyküm hocam benim rüyamda akıl hastası biri devamli beni takip ediyordu bir yandan korkuyor bir yandan da tedirgin oluyordum rica etsem yorumlarmisiniz

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada tanımadığın bir akıl hastasını görmek şaşılacak olaylarla karşılaşmaya delalettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Hocam iyi yönden mi yoksa Kötü yönden mi şaşılacak olaylarla karşılaşaçagim allah bilir

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüya tabircileri bu kadar ancak bu kadar bir açıklama yapmışlardır. Allah'tan hayırlısını dilemek lazımdır.

Konu Kapatılmıştır
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu