Eşime eskisi gibi güzel görünmek istiyorum 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşime eskisi gibi güzel görünmek istiyorum


  15 yıllık evliyiz çocuklarımız var,özellikle çocuklardan sonra vücudumdun muhtelif yerlerinde eskiye nazaran büyük ölçüde deformasyonlar oluştu bunun için estetik yaptırmak aklıma geldi,amacım eşime daha güzel gözükebilmek zaten yaptırmayı düşündüğüm bölgeleri eşimden başkası görmüyor,bu karar dinen sakıncalımıdır lütfen beni bilgilendirin şayet caiz değilse vazgeçeceğim.Şimdiden Allah razı olsun ilginize.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  imamhatipli42 Özel Üye
  imamhatipli42
  Özel Üye

  Üye No: 7
  Mesaj Sayısı: 2,557
  Tecrübe Puanı: 41

  --->: Eşime eskisi gibi güzel görünmek istiyorum


  Onbeş yıldan sonra eşiniz sizin dış görünüşünüze değil de davranışalrınıza, sevginize ititmat edecektir herhalde. Allah (cc) vermiş olduğu vücudu değiştirmek ne derece doğru ona da siz karar verin.

  Daha detaylı bilgi için vereceğim linki okuyun kardeşim. Rabbim eşinizle muhabbetinizi daim eylesin (amin)  [url]https://www.mumsema.org/fetvalar-bir-konu-hakkinda-verilen-fetva-sorusu-ve-cevabi/56513-estetik-ameliyati-yaptirmak-gunah-midir.html[/url]


 3. 3
  rönesans üçüncü göz
  rönesans
  üçüncü göz

  Üye No: 51313
  Mesaj Sayısı: 273
  Tecrübe Puanı: 6

  --->: Eşime eskisi gibi güzel görünmek istiyorum


  Onbeş yıldan sonra eşiniz sizin dış görünüşünüze değil de davranışalrınıza, sevginize ititmat edecektir herhalde. Allah (cc) vermiş olduğu vücudu değiştirmek ne derece doğru ona da siz karar verin. Alıntı.  İç güzellik tabiiki önemli insanın eşi ama bakımlı olmasıda gerekli onbeş yıl oldu diye kendini bırakmak yok!Tabiiki bakımlı olacaksın gerekirse estetikte olmalısın.Bu senin kendine güvenmen açısından daha uygun .TERCİH SENİN.


 4. Reklam

 5. 4
  imamhatipli42 Özel Üye
  imamhatipli42
  Özel Üye

  Üye No: 7
  Mesaj Sayısı: 2,557
  Tecrübe Puanı: 41

  --->: Eşime eskisi gibi güzel görünmek istiyorum


  İşin özü şu kardeşler eğer estetik ameliyatı tedavi amaçlı ve gerekli ise caizdir. Lakin sadece güzelleşmek için ise caiz değildir.


+ Yorum Gönder