+ Yorum Gönder
Soru - Cevap İslamiyet ve Kültür Soru ve Cevapları Kategorisinden Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ßaran
  T.T.O.R.H.S.S.
  Reklam

  Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları!

  Reklam

  Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları! Mumsema Doğru giysiler seçerek daha uzun görünebilirsiniz. İşte uzun görünmenize yardımcı olacak ipuçları..


  Tek renk kıyafetleri tercih edin.. Tepeden tırnağa tek renk giysiler başkaları tarafından 'uzun ve zayıf' algılanmanızı sağlar.

  Yatay çizgili kıyafetler giymeyin. Dikey dikişlere sahip olan kıyafetleriya da beli kalın olmayan pantolon ve etekleri seçmeli. Erkekler de pantolonlarıyla aynı renk ince kemerleri tercih edebilir.

  İyi dikilmiş, pensleri düzgün kıyafetleri seçin. Kıyafetin üzerinize oturmasına dikkat edin. Geniş kıyafet sizi daha geniş gösterir.

  Düğmeler, fermuarlar ve diğer detayların dikey olmasına dikkat edin.
  Yüksek ve ince topuklu ayakkabılar giyin. İnce topuklu ayakkabılarda rahat edemiyorsanız daha kalın topuklu rahat yüksek ayakkabılar bulabilirsiniz.
  Duruşunuza dikkat edin. Dik yürüdüğünüzden emin olun.

  Eğer kiloluysanız mutlaka zayıflayın. Zayıflar her zaman daha uzun görünürler.
  mynet

 2. AYSEVEN
  Kıdemli Üye

  Cevap: Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları!


  Reklam


  aslında uzun görünmenin en iyi yolu topuklu ayakkabı ama bunun içinde üzerinde durabilmek gerekir bir de zayıf olmak zira o kilo ile ayakta durmak zor olabilir fakat kıyafet seçimide doğru bir yöntem

+ Yorum Gönder
uzun görünmenin püf noktaları