+ Yorum Gönder
Sohbet Konuları ve Konu Dışı Başlıklar Kategorisinden Hz.ömerin Katilinin İrandaki Türbesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. zahid89
  Emekli
  Reklam

  Hz.ömerin Katilinin İrandaki Türbesi

  Reklam

  Hz.ömerin Katilinin İrandaki Türbesi Mumsema İŞTE DÜNYADAN GİZLENEN GERÇEK!

  İRAN ANALİZ ÖZEL / İran Devleti sınırları içinde bulunan ve Hz. Ömer’in (ra) katili olan Ebu Lulu adlı melunun türbesine dair fotoğraflar…
  Hz. Ömer’den (ra) şeytandan daha çok nefret eden ve diğer sahabelerle birlikte sürekli olarak lanet eden Şii düşüncesinin gerçek yüzü…
  İslam’ın halifesi ve Resulullahın (sav) sahabesi olan Hz. Ömer (ra)’in katilinin İran Devleti tarafından nazır ve hazır edilmiş türbesi, türbeyi ziyaret edenler ve bir düşmanca zihniyetin anatomisi…
  Vahdet, birlik, kardeşlik sloganları atanların bir isme dahi tahammül edememelerinin; kin, haset ve düşmanlığın en açık göstergesi…
  Melun katilin isminin sonuna (rahimehullah) Allah (cc) rahmet etsin yazmayı da unutmamışlar iyi mi?!

  vahdetçiler buyrun görün iranlı kardeşlerinizi

 2. aleynabir
  Devamlı Üye

  --->: Hz.ömerin Katilinin Irandaki Türbesi


  Reklam


  kardeşlerim bazen ben düşünürüm:zamanımızda da müşrikler varmıdır diye? varmış demek ki...

  birşey soracağım kardeşim:islamın ilk halifesini Ebubekir diye biliyorum ben. ''İslam’ın ilk halifesi ve Resulullahın (sav) sahabesi olan Hz. Ömer (ra)’in'' diye yazmışsın da ondan sordum.ben mi yanlış biliyorum yoksa.1.hz.ebubekir(ra) 2.hz.ömer(ra) 3.hz.osman(ra) 4.hz.ali(ra) benim bildiğim sıraları böyle.
  aklım karıştı şimdi.sakın beni yanlış anlama kardeşim,yanlışını gözüne sokmak değil maksadım.eğer yanlış biliyorsam düzeltmiş olurum ben de.

 3. haldandoz
  Emekli
  Bazılarına ibret ola.. Paylaşım için Allah (cc) razı olsun kardeş.

 4. rana
  Aciz Kul
  Alıntı aleynabir Nickli Üyeden Alıntı
  birşey soracağım kardeşim:islamın ilk halifesini Ebubekir diye biliyorum ben.
  ilk halife Hz. Ebu Bekir (ra.)`dir

 5. zahid89
  Emekli
  İRAN ANALİZ ÖZEL / İran’ın Amerika ile ortak çıkarlarının bulunduğunu; İran’ın çıkarları uğrunda Afganistan ve Irak’taki yönetimlerin işgalciler tarafından tard edilmesine göz yumduğunu, hatta destek verdiğini bilmekteyiz. Bunu en üst düzey İranlı yetkililerin ağzından basında çıkan haberlerden öğrendik.
  Şimdi sizlere İran Eski Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi’nin 2006 yılında Amerika’ya (Illionis) yaptığı ziyaretle ilgili bir haberi (US Today) özetleyerek vermek istiyoruz.

  “Hatemi Amerikan güçlerinin ülkenin kırılgan hükümeti daha geniş kontrol hükmedebilinceye kadar Irak’ta kalması gerektiğini söyledi.

  Amerika’ya ilk ziyaretinde yaptığı bir demeçte Hatemi: “Bu yeni kurulmuş hükümeti teröristler ve direnişçilerin merhametine bırakamayız.” Dedi.
  1997’den 2005’e kadar İran Devlet başkanlığını yürüten Muhammed Hatemi, Ahmedinecat ile Bush’u tansiyonu artıran ölçüsüz dil kullanmakla eleştirdi.”
  İran Devleti’nin en üst makamlarında bulunmuş ve şimdi de önemli bir etkisi bulunan Şii Muhammed Hatemi’nin Irak’ı ilgilendiren konuşmasından bizlere yansıyan cümleleri bunlar!?
  Sözde Amerika’ya, Siyonizme ve küresel projelere karşı kafa tutmakla reklamı yapılan bir İran Devleti! Ancak bu sitede yer alan belgelerde ve bu haberde de açıkça görüldüğü gibi işin aslı kesinlikle öyle değil! Hatta tam tersine..
  İran İslam Cumhuriyeti çıkarları ve menfaatleri uğruna;
  a) Amerikan işgalcilerinin Irak’a girmesini kolaylaştırmış, herhangi bir direniş göstermemiştir,
  b) En önemli Şii merciiyyet makamı düzeyindeki Ali Sistani gibi Şii din adamları işgalcilere karşı herhangi bir silahlı direniş gösterilmesi yönünde ne fetva vermiş ne de yandaşlarına bu yönde bir çağrı yapmıştır,
  c) İran Devlet yetkilileri Irak’ın işgalinin devam etmesini istemiş ve istemektedirler,
  d) Şii Irak Hükümeti’nin ayakta kalması için Hatemi’nin dediği gibi terörist, direnişçi diye yüzbinlerce masum Iraklı katledilmiş ve halen ciddi saldırılar altında katledilmeye devam etmektedir.

 6. selçuk1299
  Emekli
  Allah razı olsun kardeşim...Gerçekten bilmiyordum....Gerçi bunlardan başka ne beklenirki?

 7. uSTa
  Devamlı Üye
  yaw eminmisinizde hemen ıspatlıyorsunuz Allahtan kormuyorsunuzda bu iftiraları atıyorsunuz iran şuan amerikanın en büyük düşmanı iran onun içinde her türlü lekeyi atarlar irana sizde kanarsınız

 8. sahra
  Kıdemli Üye
  Konuyu kişisel tartışmaya çevirmeyin.Ayrıca flood yapmak yasak dikkat edin.

 9. ER-RUFAİ
  Üye
  şia mezhebi zaten sapık bir mezheptir kardeş allaha yemin ederim hz ali yaşasa idi bunların hepsinin kellesini uçururdu bunlar sapık münafık gürühu hz ömer e kurban olsun bu münafıklar birde türbe yapmışlar fay münafıklar vay haliniz ne olacak bilmem

 10. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah
  Hz Ebu Bekir Hz ömer Hz Osman Hz Muaviye'ye kim sövüp küfür ederse inşAllah Allahu Teâlâ en çok ona azap eder

  Ebu lülü hınzırı gavuru kafiri melunu zerdüştü'nin mezarını kim ziyaret ederse Allahu Teala belasını versin

 11. Misafir
  Bu mezar Hz. Ömerin katilinin mezarı değildir. Medinede öldürülmüş birinin mezarının Kaşanda olduğunu kabul etme ihtimali akla çok uzaktır.

+ Yorum Gönder