+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Kadınlar Forumu Kategorisinden Adet döneminde sarı akıntı gelmesi adetin bitişi sayılır mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Gül988
  Devamlı Üye

  Adet döneminde sarı akıntı gelmesi adetin bitişi sayılır mı

  Reklam
  Sual: Selam aleyküm. bende adet 6-7 ve gün oluyor . Bugün 6cı gün benden sarı akıntı geldi (adet dışında da geliyordu ) ama beyaz degil , acaba adetim bitmiş mı sayılır yoksa hala mı devam ediyoe bilmiyorum , namaza da 57dk kalmış cevaplarsanız sevinirim ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Adet döneminde sarı akıntı gelmesi adetin bitişi sayılır mı


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Her kadın devam eden veya gelen bir akıntının adetten olup olmadığını bilir/bilmelidir. Adetin devamında gelen sarı akıntı adetten sayılır. Adetin bitimi akıntının kesilmesi ile veya beyaza dönüşmesi ile bilinir.

 3. Gül988
  Devamlı Üye
  Teşekkür ederim hocam . Bu sarı akıntıdan sonra Bi daha sarı geldi . Ondan sonra Bi şey gelmedi . Sadece (afediniz) dokunduğunda kuru degil . Ama kahve rengi gelmiyor artık . Beyaz akıntı da yok. Bi şey anlamadım ben ..?

 4. Gül988
  Devamlı Üye
  Hocam ben böyle 2-3 saat oturuyorum korkuyorum ya adetim bitmişse de ben güsül almadım .arrık Bi şey gelmiyor ama beyaz akıntı da yok . Geçen defa gelmişti ama . Bu defa yok. Ora da kuru degil .

+ Yorum Gönder