Rüyada Kadın görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.72 | Toplam : 18 kişi
 1. 1
  Ensar لا اله ا لا ا لله
  Ensar
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,316
  Tecrübe Puanı: 15
  Yer: Kuzey Yarım Küre

  Rüyada Kadın görmek (İmam Nablusi)


  KADIN

  Rüyada görülen kadın, güzel olursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye işarettir.

  Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir.

  Güzel kadın, devamı olmayan maldır. Çünkü güzellik değişip bozulur.

  Rüyada genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse, geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine yönelir.

  Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olan bir kadındır. Bir kadının rüyada yaşlı bir kadın görmesi, o kadının artık

  çalışamadığına yorumlanır. Yaşlı kadın dünyadır.

  Bir kimsenin bir kadını Allah (C.C.) için insanlara iyilikle emir ve kötülükten nehy ettiğini görmesi, dince iyidir.

  Bir kimsenin rüyada hanımının satıldığını görmesi, o kimsenin saltanat ve devletinin ondan gitmesine, işlerinin perişan bir hale gelmesine ve sonra durumunun düzelmesine yorumlanır.

  Rüyada hanımını sırtına aldığını gören kimseye, bir taraftan bir ay ıp isabet eder. Bazı tabirciler de o kimse zengin olur, dediler.

  Kadın, rüyada zevk ve menfaattir. Erkeğe hakim olduğundan dolay ı sultana da yorumlanır.

  Rüyada kadınları görmek, dünyaya yorumlanır. Bundan dolayı bir kimsenin rüyada kadınların kendi tarafına yönelip geldiğini görmesi, o kimseye dünyanın teveccüh edip yönelmesine işarettir. Kadınların kendisine sırtlarını dönmüş gidiyorlar görmesi, o kimsenin fakirliğine ve dünyanın ondan yüz çevirmiş olmasına işarettir.

  Bir kimsenin rüyada kendisini isteyerek kadınlar cemaatıyla oturduğunu görmesi,

  o kimsenin tembelliğine ve işe yaramaz bir kimse olduğuna yorumlanır.

  Rüyada genç bir kadının kendisine doğru geldiğini görmek, yeni bir olanağa ve şansa ulaşacağına delalet eder. Rüyada şişman bir kadın görmek, o yılın bol ve bereketli olacağına delalettir. Zayıf bir kadını rüyada görmek ise, bu rüyanın aksi ile yorumlanır. Yorumda en iyisi zenci ve buğday benizli kadının rüyasıdır. Bu rüyada kadınların tanınmayanı tanınanından daha hayırlıdır.

  Rüyada bir kadınla bir eğlence yerinde bulunduğunu ve orada çalgı çalınarak eğlenildiğini görmek, müjdeli bir haber alacağına, bir çocuğu olacağına, bekarsa evleneceğine delalet eder.

  Rüyasında karısını başka bir erkekle birlikte görmek, eşinin talihinin iyi olduğuna, ailesinin mal varlığının çoğalacağına delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Kıdemli Üye
  YAZGÜLÜ
  Kıdemli Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Kadın görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada kadın görmek maddi ve manevi açıdan o sene rahatlıyacağınıza ve hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinize yada güzel bir kadın ile konuştuğunu görmüş isen bereketli bir sene içerisinde olduğunuza ve sevincin ve ferhlığın yaşanacağı bir dönem içerisinde olduğunuza işaret eder.


 3. 3
  Selamile Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Kadın görmek (İmam Nablusi)


  Selamunaleyküm, rüyada görülen yabancı sarışın kadın nasıl yorumlanmalıdır? Allah hayır etsin ben rüyamda normalde evli olduğum halde sarışın yabancı bir kadınla evli olduğumu ve kendisi ile cinsi münasebete girmek üzere iken uzaklaştığımızı ve sonrasında odaya bir erkek şahsın dahil olduğunu gördüm. ayrıca bir detay olarak adam gelmeden önce kadında erkek menisine benzer akıntı olduğunu gördüm.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,939
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Kadın görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Bu rüya evli olan erkekler için hayırlı değildir. Özellikle de aile içerisinde meydana gelmesi mümkün olan sorunların ortaya çıkmasına ve tartışmaların yaşanmasına alamet edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün Aleyküm hocam ben çok rüya gören biriyim,rüyamda bir yerdeyim oradan nehir geçiyor,gözü görmeyen genç bir kız oradan geçiyor ve nehire düşüyor,sonra çok gür bir ses duyuyorum orada ağaç var o ses ağacı eğiyor ve dalıyla kızı sudan çıkartıyor,banada yardım etse su ses diyorum sonra yaşlı bir teyze geliyor bana arı nasıl bakılır konusunda kağıt veriyor sonra bana Allah razı olsun diyor bende ona Allah'ta senden razı olsun diyorum ve birbirimize sarılıyoruz


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,939
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüyan çok berrak bir rüya değildir. Birbirinden bağımsız bir çok şeyi görmüşsün. Genel olarak rüyayı gören kimsenin önündeki engelleri ve şansızlıkları aşacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  basitadam Üye
  basitadam
  Üye

  Üye No: 114839
  Mesaj Sayısı: 10
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda otobüsteyim otobüs ilerliyor ve iki tane oturan kadın var ben onlardan birine sürekli bakıyorum sürekli gözümü alamıyorum,iki tane adamda biz polisiz diyor bana sonra ben otobüste inme yerine ilerleyip demire tutunuyorum bahar beni seviyosan gülme gelsin diyorum gülme geliyor rüyamda,rüya bu kadar yorumunuz için teşekkür ederim.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,939
  Tecrübe Puanı: 10

  Böyle bir rüyanın tabir edilecek bir yönü yoktur. Elbette sen etkilenmiş yada bir yorumu olduğunu düşüne bilirsin. Ancak bir insanın gördüğü her rüyasının tabiri ve anlamı yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyamda karanlikta kendisini tanimadigim bir erkekle tel ariyoruz galiba sonra cocuk diyebilecegim yaslarda erkeklerin elinde tel var o yanimda olan erkek onlardan bisey isteyip soruyo bende yerde tas var onu kaldirip yere vuruyorum sonunda dayanamayip cocugun elinden teli aliyorum


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,939
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu rüyan çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Çok güçlü bir iradeye sahip olmaya, sabırlı ve güçlü olmaya, başarı elde edebilmek için sürekli uyanın ve fırsat kollamaya işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  cicek58 Üye
  cicek58
  Üye

  Üye No: 119031
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  SelamünAleyküm. İyi akşamlar. Sorum şu; ben istihareye yatmıştım hayırlı bir iş için rüyamda kuran kursu gördüm beyaz görünümlüydü mekan. çarşaflı kadınlar vardı bana ondan vazgeç diyordu yada dua et diyordu ama rüyamda hayırlı mı diye yattığım kişiyi özlediğimi hissettim 4 gündür yatıyorum istihareye kötü bi his geçmesi halada umud var içimde daha da yatmayı düşünüyorum istihareye emin olmak için sizden ricam istihare rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkürler. İyi akşamlar.


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,939
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. O kişiye duyduğun özlemin istiharenle bir alakası yoktur. Önemli olan istiharenin hayırlı olup olmadığı hissinin kalbine gelmesidir. Eğer kalbin rahat etmemişse 7 defaya kadar devam edebilirsin.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün Aleyküm Hocam
  Rüyam da soy adımı değiştirdiğimi görüyorum yanımda bu işin yetkli birisi var galiba soy adımı değiştiriyorum tam emin değilim imza atıyordum
  içerden çıktığımızda pişmanlık oluyor keşke farklı yapsaydım diyorum sonra yanımda ki kadın iki elini alnına yüzüne sürüyor yani sıkılmış gibi bu iyi diyor bana soy adı sanki yabancı kökenli bir isim başka bir ülke nin bir ilçesi gibi hatırlıyorum ama farklı bir isimdi.

  Diğer rüyam da tanımadığım güzel bir kadına övüyorum kadın da mutlu oluyor gülüyor çekinip utanıyor gibi oluyor daha sonra yanından ayrılıyorum

  Hocam emin olmadığım yerler var kusura bakmayın iki şekilde yorumlarsanız sevinirim.Allah Razı Olsun


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,191
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İlk rüyanda hayırlı işlere imza atacağın, hayırlı gelişmelere kapı aralayacağın, kısaca bulunduğun durumdan daha iyi bir noktaya geleceğine işarettir.
  İkinci rüyanın tabirinde ise bekar kimseler için evliliğe işaret iken evli kimseler içinse ailen ve özellikle çocuklarının elde ettiği başarılarla kıvanç duyacağına işaret etmektedir. Doğrusunu bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder
Git 12 Son