Rüyada bulaşık yıkamak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada bulaşık yıkamak


  SELAMIN ALEYKÜM
  Rüyada otelde ise girmişim bulaşıkları yıkayacağım. Otelin sahibi de Nurettin Yıldız hoca ve oğluymuş. Önce iş arkadaşıma bulaşıkların falan nedede olduğunu soruyorum kız trip atıp cevap vermiyor, ters davranıyor. Sonra merdivenlerden inerken Nurettin hocayı görüyorum, hoca da merdivenden çıkıyor mecburen ona soruyorum. O da sağolsun beni azarlamıyor ve bulaşık yıkanacak yere götürüp gizlice gösteriyor patron olduğundan diğerleri görmesin diye o ağırlığını da koruması gerekiyor.
  Burası aynı zamanda aşçıların olduğu mutfak. Tüm yıkanacaklar ve müşteriye servis edilecek temiz yemek olan tabaklar yerde duruyor. Ben de görünce seviniyorum az bulaşık var hemen yıkarım diyorum. Öyle uyandım. Rüyanın vurgusu sanki tüm tabakların zeminde durmasıydı tezgahta değil.

  Dün gördüğüm rüyada ise 2 karavan gördüm bunlarda yaşayan insanlar vardı evleri karavandı. Karavanın tekinin dışı siyah büyükçe, diğeri yeşil, sarı gibi renk renk ve daha küçüktü. Ben de renkli karavandan alıp almamayı düşünüyordum..

  Yorumlayacaklardan ALLAH razı olsun.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Profili:
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,065
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bulaşık yıkamak


  Ve aleyküm selam. İlk rüyanın tabirinde kısmetinin açılarak evlenmene, dünya evine girerek saadet dolu bir yuvaya nail olmaya veya yeni bir işe girmekle başarılara imza atmana, yeni kazançlar sağlamana delalettir.
  İkinci rüyanda ise aile, iş veya çevren ile senin aranda meydana gelebilecek geçici fakat küçük çaplı bazı sıkıntıların var olabileceğine ama bunların kaale alınamayacak kadar küçük sıkıntılardan oluştuğunu göstermektedir. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada bulaşık yıkamak


  Selamünaleyküm ,rüyamda birisi bana farklı bir pilav yaptırıyormuş tarif üzerine yapıyorum ıspanaklı olabilir...Bir iki kişi daha var izliyorlar nasıl yaptığımı. Ama mutfak tezgahı bulaşık dolu tepsi falan var.içimden diyorum ki şunlar bir gitsede bulaşıkları yıkasam.getirip bırakmışlar bu tepsiyi yıkayıp koysalardı. 🙄


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Profili:
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,065
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bulaşık yıkamak


  Ve aleyküm selam. Düzensiz düşünce ve hayatına yönelik bir rüyadır. Bazı konularda veya hayatının önemli kısımlarında net olmamak, tertip konusunda titiz olmaman yaşantına olduğu kadar çevrendekilerde de sıkıntı yaratan bir durum olabileceğine işarettir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


+ Yorum Gönder