Rüyada ölmüş birinden hediye almak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada ölmüş birinden hediye almak


  Rüyada ölmüş birinin deve hediye etmesi
  Selamın aleyküm hocam. Ben dini görevlerini yerine getirmeye çalışan bir bayanım. Rüyamda festival gibi bir yerdeyim çok fazla insan var. Çok güzel güneşli bir gün ve insanlar ve çocuklar neşeli ve mutlu. Ben bir yükseklikten meydanı seyrederken rahmetli babam gülerek yanıma geldi elindede altın sarısı çok güzel bir deve yavrusu vardı, deve yaklaşık 1.5 metre boyundaydı yani daha küçük. Onu bana hediye etti bende çok mutlu oldum ve o deveyi kuçakladım ama hiç ağır gelmedi. Kucağımda deveyi seve seve yürümeye başladım ve sonra uyandım. Ne hikmetse o sabah fazlasıyla mutlu uyandım. Yorumlarınız için Allah sizlerden razı olsun. Hayırlı ve bereketli ramazanlar.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici
  arifselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,941
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ölmüş birinden hediye almak


  Aleykum selam. Bu çok güzel ve çok hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Rüya sahibi eğer bebek bekliyorsa bebeğinin olmasına, bekar ve evlenmek istiyorsa evleneceğine, uzun zamandır çözülmesini istediği ne tür işleri varsa Allah'ın izniyle yoluna girerek çok sevineceğine işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada ölmüş birinden hediye almak


  Ben de rüyamda rahmetli annemi gördüm öldüğünü bildiğin için Çok ağladım. Sonra rahmetli halam geldi ve bana attık üzülme sakinleri bu suyu iç dedi. Bir bardak su verdi içtim. Ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici
  Tohat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 24.Eylül.2014
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 3,654
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ölmüş birinden hediye almak


  Emek verip uğrunda çabaladığın bir konu hakkında beklemediğin bir anda alacağın bir haber ile mutluluğuna mutluluk katacak bu vesile ile hayırlı günler ve olaylar ile karşılaşacağını göstermektedir. Hakkıyla bilen Allah'tır.


+ Yorum Gönder