Rüyada açılmış içinde ölü olan mezar görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  tevekkul Üye
  tevekkul
  Üye

  Profili:
  Üye No: 106015
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada açılmış içinde ölü olan mezar görmek


  rüyamda ölen kuzenimin mezarının başında ailemden bir erkekle duruyorum fakat mezar açılmış ve kuzenim oturur şekilde duruyor içinde..o mezarı birlikte mi açtık hatırlamıyorum ama çok şaşkınım rüyamda kim olduğunu hatırlamadığım yanımda duran erkekte çok yorulmuş ve telaşlı..mezardaki kuzenim çıplak ama sadece omuzdan yukarısını ve dizden aşağısını görebiliyorum ve koltuk altında bir peçete var o peçetede bir ayet yazıyormuş onu al diyor bana yanımdaki erkek o ayeti al okuyacaksın diyor yanımdaki erkek.. çok tedirgin olarak alıyorum ancak o peçete ıslanmış ve ayet dağılmış okuyamadım..çok üzülüyorum..kuzenim olmuş gibi değilde uyuyor gibi duruyor mezarda..burada uyandım..bu arada rüyamda gördüğüm kuzenim gerçek hayatta da öldü kendisini ve kocasını Van depreminde kaybettik..bu rüyayla ilgili yorum yaparsanız çok sevinirim..sevgiyle ve duayla kalın..

  İlgili Yazılar

 2. 2
  @hmet Özel Üye
  @hmet
  Özel Üye
  @hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 771
  Mesaj Sayısı: 6,393
  Tecrübe Puanı: 67
  Yer: gölbaşı

  rüyada ölünün mezardan çıkması


  rüyada mezar açıldığını görmek

  Rüyada açık mezar görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir. Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine ve üzüleceğine tabir edilir. Başarısız ve mutsuz olmaya işaret eder.


 3. 3
  tevekkul Üye
  tevekkul
  Üye

  Profili:
  Üye No: 106015
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Cevap: rüyada ölünün mezardan çıkması


  Değerli @hmet arkadaşım cevap için öncelikle teşekkürler..lakin şunu belirtmek isterim ki zaten 2 yıl önce başarısız bir iş nedeniyle maddi manevi çok şey kaybetmiş durumdayım..yani 2 yıldır doğrulmayan düzelmeyen bir süreçteyim çok hayal kırıklığı yaşadım ve hiç bir şeyden keyif almıyorum..toparlanmak için 2 yıldır debeleniyorum..bu süreçte hatalarımı fazlasıyla anlayıp Allah'a dahada yöneldim ve çok fazla dua okuyorum gece gündüz rabbime sığınıyorum..rüyalarım değişti hep böyle yada ayetler olan rüyalar görüyorum..son aylarda maddi manevi biraz daha iyi durumdayım..fakat yanlış bir iş sonrası dağ gibi bir borç halen üzerimde ve bu durum artık beni korkunç boğuyor..rabbimden dilerim ki dahada kötüye gitmesin hayatım..dilerim rüyam hayırlara çıkar..


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyada Açılmış Mezar Görmek


  Ruyada inşaat olan bir evdeydik ekmek almaya gidecektim firinci ekmeğe susam tozbiber tuz ve seker ekledi babam alçaltılı git yemeğe çağır dedi amcamgil biz gelemeyiz cenazemiz var dedi babam genleşmişti
  Hava yağmurluydu yerler camurdu dedemin mezarını açıp cesedini çıkarmışlardı kefeni yoktu etleri çürümüştü iskelet idi dedim niye çıkardınız dediler ki ninem oldu buraya gömeceğiz dedim başka boş yer mi yok bunun altına gömeceğiz dediler aynı mezara


 6. 5
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici
  Tohat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 3,773
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. İleride çok hayırlı bir kısmete nail olacağına bu kısmet hem senin yükünü hafifletecek hem de yüreğindeki boşluğu dolduracak türden bir kısmet olacaktır. Ayrıca servet sahibi olmaya, büyüklerinden sana kalacak mirasa, kendi emeğinle de elde edebileceğin bir mala delalet edip rahata ereceğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir.


+ Yorum Gönder