İslami rüya yorumu 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi
 1. 1
  gnsl Üye
  gnsl
  Üye

  Profili:
  Üyelik: 10.Ocak.2015
  Üye No: 105309
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüya yorumu islami


  3 ruyami paylasmak istiyorum tabir ederseniz sevinirim...

  1.ruyada heryer altindan kapli bir koy yerindeyim herkesin 6 7 tane cocugu varmis ve ruyada deniyorki cocuklarinizdan 1 ni secin ve geri kalanlarini meydandaki firinlara getirin ve iceri atin..Agaclar yerler hersey altinla kapli ve esimle ben bekliyoruz o zamnalar bekardim bir erkek cocugu seciyoruz geri kalan bebekleri firinlara koyuyoruz ama o sahne gozukmuyor.Sonra arkalarndan bakiyoruz.

  2.Ruyamda da sanki gozlerim acik herseyi goruyorum yanimda esim uyuyor kalkmak istiyorum kalkamiyorum sanki heryerim felc kaffami oynatbiliorm sadece ve deniyorum olmuyor sonra iki tane eski zaman kiyafeti gibi kiyafey giymis beyaz kiyafetli genc adamlar geliyor yelpaze ile serinlik veriyorlar ben gene ugrasiyorum kalkmak icin sonra uyandim esime vurmusm kalk diye oda uyandi...

  3.Ruyamda Peygamber efendimizi gordum.Bir evin salonundaydim deniyordi ki gelenlerin arasinda Hz. Muhammed de var seni gormek istiyor.Hz Muhammed geliyordu orta boylu uzerinde kat kat kiyafet ve yuznde pece diyordu ki seni gormek icin geldim cunku sen bunu hak etti sirayla pecelerini kaldirdi mor ve kirmzi renklerdeydi peceler oylece uyandim...

  Simdiden tesekkurler...

  Simdiden tesekkurler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör
  Şema - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 20.Mart.2007
  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 7,339
  Tecrübe Puanı: 83

  Cevap: Ruya Tabiri rica edecektim.


  1- Çocuklarınız varsa terbiyesini ihmal etmeyin.
  2- bu Kabustur. uyku ile uyanıklık arası kişi uyanmak ister ama kan dolaşımı ağırlaştığı için hareket edemez ve bu arada ona uygun rüya görür.
  3- Çok güzel bir rüya. Allah her zaman görmeyi nasip etsin.


 3. 3
  gnsl Üye
  gnsl
  Üye

  Profili:
  Üyelik: 10.Ocak.2015
  Üye No: 105309
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Cevap: Ruya Tabiri rica edecektim.


  Evet var 1 oğlum oldu tipki ruyada sectigim cocuk gibi sarisin ve uzun boylu,terbiye konusunda tavsiyenize uyacagim insallah istegimde o sekilde zaten...Cevaplar icin tesekkur ederim.Hayirli gunler.


 4. Reklam

 5. 4
  senayusa "ipek ve bocek"
  senayusa
  "ipek ve bocek"
  senayusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 21.Temmuz.2011
  Üye No: 88851
  Mesaj Sayısı: 172
  Tecrübe Puanı: 2
  Yer: ...

  Cevap: İslami bir rüya yorumu..


  Hocam ben detayları ile bir rüya yazsam acaba yorumlayabilir misiniz? Uzun zaman önce gördüğüm etkisinden hala kurtulamadığım bir rüya. Rüyamda peygamber efendimizi gördüğüm için anlatmaktan da çekiniyorum. Ne tavsiye edersiniz...?


 6. 5
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici
  arifselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,932
  Tecrübe Puanı: 10

  Selamun aleykum kardeşim. Rüyanızı anlatırsanız bizde yorumlamaya çalışırız inşaallah. Peygamber aleyhisselam bazı sabah namazlarından sonra rüya gören var mı diye sorar ve dinler daha sonrada yorumlardı. Hiç şüphesiz rüya tabirinin gerçek anlamını hakkıyla bilen ancak Allah'tır.


 7. 6
  162E Üye
  162E
  Üye
  162E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 13.Eylül.2018
  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 16
  Tecrübe Puanı: 1

  Günaydın. Aynı rüya farklı kişilerce farklı yorumlanabiliyo.O rüyanın bi anlamı varsa hangi yorumun doğru olduğunu bilemiyoruz.Bu durum da beni rahatsız ediyo. Sonuçta rüya ilmi var ve ikilemde kalıyorum.
  İkincisi rüyalarin evet bir anlamı var ki peygambere yorumu ogretiliyo ama her rüya anlamlı olmak zorunda deil. Bilinçaltı vs devreye giren rüyayla gerçekten anlamı olan rüyaları nerden bilebiliriz ki
  Üçüncüsü de Peygamber Efendimizin, rüyaları ilk yorumlayanin soylediklerinin çıkacağını soyledigini hatırlıyorum. Bir rüyanın gerçek anlamı diyelim güzel ama kötü yorumlandiysa nasıl güzel olan rüya kötü olabiliyo? Bu durumda rüyaya nasıl güvenebiliriz ki.Bu belirsizlikler kafamı karıştırıyo. Teşekkür ederim şimdiden.


 8. 7
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici
  Tohat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 24.Eylül.2014
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 3,654
  Tecrübe Puanı: 10

  Günaydın. Güvenilir kaynaklara bakıldığında rüyaların yorumlanış şeklinin birbirine benzer olduğu görülür. Fakat internet gibi alanlarda bilgi kirliliği bu konuya da yansımış maalesef her tabire güvenilmez.
  Birinci cevapla bağlantılı olarak doğru kaynaklardan faydalanılıyorsa bunun gerçek mi bilinçaltı mı olduğu anlaşılır ki rüya sahibinin durum vaziyeti de rüyaları etkilemesinden de anlaşılır.
  Rüyaların iyi veya kötü olması durumunda anlatılmaması Allah'a tevekkül edilmesi en iyi fakat ilim olan rüyanın öğrenilmek istenmesi durumunda anlatılır ve kişi tabirlerden alacağı mesajlarla dikkat etmeye çalışması yönünden önem taşır.


 9. 8
  162E Üye
  162E
  Üye
  162E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 13.Eylül.2018
  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 16
  Tecrübe Puanı: 1

  Açıklama yeterliydi teşekkürler. Rüya yorumum henüz yapılmadı merakla bekliyorum. İnşallah güzeldir.


+ Yorum Gönder