+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru - Cevap İslamiyet ve İman soru ve cevapları Kategorisinden Büyü nasıl anlaşılır, büyüden kurtulmak için ne yapmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Büyü nasıl anlaşılır, büyüden kurtulmak için ne yapmalıdır?

  Reklam  Yorum: Büyü nasıl anlaşılır, büyüden kurtulmak için ne yapmalıdır? isimli konu Mumsema.com Yorum: Büyü nasıl anlaşılır, büyüden kurtulmak için ne yapmalıdır?
  Merabalar bn 4gun once yatagimin icinde muska buldum ve yatagimin alti yeri yakilmisti kaynanama gosterdigimde hemen elimden alip yuzu atmaya basladi ve bn oglum hasta olmasin diye yaptim dedi ama oglunun bibi rahatsiz ligi olsa once bn bilirim yatagin yakilmasi ne anlama geliyor

 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Yorum: Büyü nasıl anlaşılır, büyüden kurtulmak için ne yapmalıdır?


  Reklam


  Muskayı görmeden ne için yapıldığı bilinmez. Bu gibi durumlarda muska resmini çekin bize yollayın

 3. Misafir
  Merhaba biz eşimle 5 gun once gece yarisi tartıştık tartışma sebebimiz annesi yüzündendi sonra eşim ben annemn yanina gidiyorum deyip cikti ve brn de evde yalniz kalamadigim icin anneme geldim ama ne aradi lar ne de sordular esim beni cok seviyiordu ta ki onlar aramiza girene kadar kafama su takılıyor bir hocaya sorduk büyü var dedi brn de cok takilmadim ama sürekli dua ettim rabbime metanetimi korumaya çalıştım ama hala arayan soran yok ailesi bize büyü mu yaptırdı acaba ayrılmamız için?

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
büyüden kurtulmak,  büyüden kurtulma,  büyüden kurtulmak için,  büyü nasıl anlaşılır büyüden kurtulmak,  büyüden kurtulmak için dua,  büyüden kurtulma duası,  büyüden nasıl kurtulunur