Kötü enerji denilen rahatsızlık ve çaresi nedir? 5 üzerinden 4.50 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Kötü enerji denilen rahatsızlık ve çaresi nedir?


  Kötü enerji psikolojik rahatsızlıkların şiddetlenmesine neden olan bir durumdur. Normal bir rahatsızlığın üç kat üstünde bir rahatsızlık olur.Özellikle taşınma yada diğer nedenlerle depresyonun nüks etmesi ile yada diğer başka rahatsızlıkların nüks etmesi durumunda kötü enerji söz konusu olabilir.Akik taşı yüzük,akik taşı kolye ve daimi abdestli olma gibi çözüm yolları olabilir.Bu tür rahatsızlığı olanlara geçmiş olsun.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kendinibulanadam Üye
  Kendinibulanadam
  Üye

  Üye No: 119129
  Mesaj Sayısı: 114
  Tecrübe Puanı: 2

  Yorum: Kötü enerji denilen rahatsızlık ve çaresi nedir?


  Kötü enerji,şeytanın musallat olması ile kötü telkinlerde bulunması olabilir.Çok net bir yorum yapamam ama vesveselerden ve telkinlerden kurtulmaya akik taşlı yüzük yada akik taşlı kolye vesile olabilir.Akik taşı şeytanın en sevmediği şeydir.Hastalık boyutunda olan vesvese türü hastalıklar için tedavi gerekebilir tahminime göre.Kötü enerji söz konusu olursa bir psikolojik hastalıktan daha çok etkilenme olur.Hastalık boyutunda vesvese için mübah rukye uygulanması gerekebilir.Akik taşı ise daha hafif olan vesevese rahatsızlığını iyi edebilir.Ama tövbe istiğfar duası ile tövbe edip buna uygun bir yaşantı sürülmelidir.Psikolojik rahatsızlıklarda tedavi yarıda kesilirse hastalık üç kat daha şiddetli tekrarlar.Yani ilaç kullanacak olursa örnek verecek olursak ilacın düşük dozu ile değil,yüksek dozları ile düzelebilir.Hasta olanlara Allah C.C. şifa versin.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Kötü enerji denilen rahatsızlık ve çaresi nedir?


  merhaba. bu bilgileri okurken üzerinize okuyun veya vidyolarla RUKYA DİNLEYİN. CİN SALDIRISINA KARŞI OLANLARI SEÇİN LÜTFEN.ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER BUNLAR.

  Kötü enerji bana yıllardır yaşatıyorlar. bu bir pisikoloji bir sorun değil. çünkü yaşıyorum ve nasıl acı çektiğimi sıze anlatmam mümkün değil. Bunun adı lazerle büyü gönderme şeklidir. önce ellerindeki makinayla yaparlardı şimdi ise telefonlara yüklenen bir sistem var ve bunu onlarla yapıyorlar. isterlerse geçtiğiniz yol düzergahına bir set kurabilirler ve gözle görülmediği için tuzağın içine elleriyle koymuş gibi düşüyorsunuz. aynı zamanda kaza yapmanızda olanaksız değil. birde (adnan kaffecinin )nasıl kaza yapyığını sanırsınız. bende ölmemgerekirken aracım çöp oldu ve belim kırıldı ve yaşamış olmam onların planlarını zorlaştırdı tabi. bu lazer sistemiyle 3 hariflileride yükliyorlar, ayrıca elektironik büyü dedikleri bu. birde bununla yiyeceklerinizin üzerine tutup şifreliyorlar ve bununla büyüyü yemiş oluyorsunuz. Sizi takip ettiklerinden en çok neye ihtiyacınız varsa o maddenin üzerine daha fazla şifreli gönderme yapıyorlar. birde uzaktan insanları nasıl etkiliyorlar onuda anlatayım eğer telefon numaranız ellerindeyse veya facebook veya her hangi elektironik bilginiz ellerindeyse ona gönderme yapıyorlar ve oldum olası hayatınızı maf ediyorlar. nufus numaranız yada sigorta veya banka numaranız varsa o da olumlu onlar her şeyi denemwkde sınır tanımıyorlar.bu sadece bununlada kalmıyor çalışıyorsanız işinizden oluyorsunuz zaten çalışacak bir durumdada olmuyorsunuz çünkü nasıl büyülenmiş insanlar başı döner ne yapsa işin içinde çıkamazsa işde onu yaşarsınız. birde sizi hayatınıza son vermek gibi yada insanların içinde her yaptığınız çok kötüymüş gibi,ve insanların bakış açısını size karşı nefret duyacak kadar değiştirirlar. önemli olan şuda var sizin büyücü olduğunuzu yayarlar oysaki siz büyünün ismini dahi bilmiyor ve artı inanmıyorsanizda yani büyüye inanmıyorsanızda onlar için önemli değil. Onların kararıdır bu. birde sizi devamlı paralı adamlarıylada takipde tutarlar ve her gittiğiniz yere büyü gönderirler tabi lazerle yani telefonla ve birde girdiğiniz yere veya görüştüğünüz kişilere lazerle biyü gönderirler ve geri dönüp ha bu insan buraya yada size büyü yaptı deyip insanları bir birinden uzaklaşmalarına sebep oluyorlar.
  dahasıda var misal dokdora randevu aldınız sizin randevudan önce kendileri giderler ve doktor onların tavsiye ettiği ilacı doktor verir. Arti bir topluma veya o kişiyi yıkamadılarsa yani öldüremedilerse o zaman kaçınci plan dediklerini bilemem ama değişik planı ortaya atarlar o da araçların yakıt petro lerin içine made katarak havanın sizin için zehirlenmesini sağlarlar. düşünün bir toplumu nasıl yok etmek ve istedikleri eylemi yaptırtmak için. sadece buda değil. evinize veya mahallenize gelen doğal gaz, su kanalizasyonlarına açarak büyü koyarlar ve ne yaparsanız yapın ellerinize ve suyun değdiği yere görünmez varlıkların saldırısına sebep olurlar ve işkencenin bini bir para olur. yüzünüzda kızıllar vucudunuzda aynı zannedirsinizki egzeme var sizde oysaki iş egzeme falan değil. gazda yada internet sistemlerine gönderiliyorsa boğazınızda rahatsızlık hissedersiniz ve çokcada nefes sorunu olur bununla beraber eklem sorunlarınız olur aşırı diz ayak bilekleri elleriniz vucudunuzda ağrılar bitmez buda doktorluk iş değildir RUKYA yapılması gerekir. eyer benim gibi hocaların önleri kesilmişse ALLAHA yalvarmakdan başka birşeyde elden gemez. en acı olan insanları cinselliğe düşürürler ve kişi zannederki benim sex sorunum var oysaki değil istek artarsa. o zaman tıpki türkiyede insanların neden bukadar cinselliğe düşkün olduğunu sanırsınız artıl 11 sene sonra kimin ne yaşadığını görebiliyorum uzakta olsamda ama elimden birşey gelmiyor. ha birde sizin siluvatınızla sizi takip ederler. buda nasılmı dersiniz?işte bunu kan tahliliğinizle bir sistemle bu nasıl bilemem ama bana yaşattıkları acı işkencenin bini bir para. bu hala devam ediyor. dile kolay 11 sene. birde siz rahatsızlık hissederek dr gittiğinizde sizi hastaneye sevk ederler o zaman doğru sizde şu var deyip amaliyata yatarsınız organlarınız eksilir ve aynı zamanda bu deynea yaparlar size netür işkence edecekleri insanlar tarafından bilinir ve dahada ölüme yaklaştırma kolaylığı çıkar onlar için. burda önemli olan imanınız kuvvetli ise kurtulma şansınız vardır yoksa işinizi bitirmeleri sizi tahtalı köye göndermeleri kısa sürer. çoğu insanlarda kalp sıkışması sebebiyle amaliyata yatırırlar bilerek sizi amaliyata yatırmaktan geri kalmazlar. kırap gelir ve özürlüde ederler bunuda çoğunlukla gece yaparlar farketmesin diye. duadan başka Allahtan yardım istemekten başka çareniz olmaz. hepimizin düşmanı kim biliyoruz.

  Zamanınızı aldım çoğunu anlattım ama daha fazlasıda kaldı. Hakkınızı helal edin.
  Gerçi dğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ama?
  sevgi ve selamlarımla Allaha emanet olun. Allah yar ve yardımcımız olsun.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder