5 üzerinden 4.03 | Toplam : 35 kişi
 1. 1
  Misafir

 2. 2
  mum Kişisel Rütbe

  Cevap: Şampuan ile gusül olur mu?

  Önce saçları şampuanlamak sonra tüm bedenimizi kirlerden yıkadıktan sonra gusül almak en doğrusudur.


 3. 3
  Hüseyin Ali Üye

  Gusül sırasında şampuan kullanılabilir mi?

  Tüm şampuanlarda jelatin var ve jelatin de domuz yağından yapılıyor diye biliyorum. Domuz yağı ise necis. Necis şeyleri gusül öncesi gidermek temizlemek gerekir. Ama ben ağzıma burnuma su veriyorum ve ondan sonra saçımı şampuanlıyorum. Şampuan necis olduğu için guslüme bir zarar vermez demi?

  Şampuan da jelatin var ve buda domuz yağından yapılıyor diye biliyorum ve domuz yağı necis necis olan şeyler ise gusül öncesi temizlemek gerekir ama ben gusül sırasında saçımı şampuanlıyorum guslüme bir zarar vermez demi?


 4. Reklam

 5. 4
  Hoca Moderatör

  Yorum: Şampuan ile gusül olur mu?

  iki adet şampuana baktım etil alkol var ama jelatin yazmıyor. Jelatin yazsa bile helal olanı mı haram olanı mı öğrenmek lazım
  Sözün kısası, şampuandan sonra durulanın temizlik hasıl olur


 6. 5
  Misafir
  Ben simdi babyo yapcam herhalde cunupum nasil yapmaliyim . Ben boyle yapcam = banyoya gircem kafama 2 vey 3 sampuan yapcam sonra birnuma ve agzima 3 er kez su verip tum vuxudumu lifle yikicam


 7. 6
  ACİLSERVİS Administrator
  Gusül alma şekli guslün farz ve sünnetleri ile belirlenmiştir. Farz nedir ve sünnet nedir anlamlarını öğrenin. Sonra guslün farzları ve guslün sünnetlerini öğrenin ve uygulayın. Bunları öğrendikten sonra sorunuz varsa sorabilirsiniz.


+ Yorum Gönder