Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese

Konusunu Oylayın.: Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese
 1. Güncelleme: , 21.Nisan.2012, 14:43
  1
  Misafir

  Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese


  Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese Mumsema Selamun Aleykum, ben gusül abdesti aldıktan sonra bir yerimi yıkadımmı yıkamadımmı şüpheye düştüm ama su akıp giderken ıslanacağını zannediyorum özelikle yıkamışta olabilirim o an karar veremedim hep böyle oluyor diye orayı yıkarsam kabul olmasın abdestim dedim ve yıkamadım,sizce doğrumu yaptım yıkadımmı yıkamadımmı vesvese yaparsam yıkamasam kabul olurmu gusül abdestim? ALLAH rızası için yardım edin.


 2. 21.Nisan.2012, 14:43
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Selamun Aleykum, ben gusül abdesti aldıktan sonra bir yerimi yıkadımmı yıkamadımmı şüpheye düştüm ama su akıp giderken ıslanacağını zannediyorum özelikle yıkamışta olabilirim o an karar veremedim hep böyle oluyor diye orayı yıkarsam kabul olmasın abdestim dedim ve yıkamadım,sizce doğrumu yaptım yıkadımmı yıkamadımmı vesvese yaparsam yıkamasam kabul olurmu gusül abdestim? ALLAH rızası için yardım edin.

 3. 21.Nisan.2012, 16:57
  2
  Ufkuaçık
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 17.Ekim.2008
  Üye No: 35628
  Mesaj Sayısı: 688
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 8
  Yaş: 58

  Cevap: Gusül abdesti sonrası yıkadımmı yıkamadımmı vesvese
  Daha önce buna tıpatıp benzeyen bir konu açılmıştı oradada mevzu etmiştik.Öncelikle gusül abdestini alırken kendinizden emin olmalısınız.Sonra da yıkadığınız yerleri iyi ovmalıdır ki vesveselere meydan verilmesin.Yıkadığınıza emin olduktan sonra kalbinize gelecek vesveselere aldırış etmeyiniz.


 4. 21.Nisan.2012, 16:57
  2
  Devamlı Üye  Daha önce buna tıpatıp benzeyen bir konu açılmıştı oradada mevzu etmiştik.Öncelikle gusül abdestini alırken kendinizden emin olmalısınız.Sonra da yıkadığınız yerleri iyi ovmalıdır ki vesveselere meydan verilmesin.Yıkadığınıza emin olduktan sonra kalbinize gelecek vesveselere aldırış etmeyiniz.
+ Yorum Gönder