+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi?

  Reklam
  Cevap: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi? ile ilgili yazı Yudumla.com
  1 - Hocam ben niyet edemeden uyudum rüyamda bi kadinla cinsel ilişkiye girdim ıslaklık vardı ne yapamam lazım


  2 - Hocam ben ameliyat oldum ve 1 gece hastanede kaldım sabah saatlerinde cinsi münasebette bulundum ve meni aktı yara olduğu icinde gusül alamıyorum oruç tutmak istiyorum ne yapmalıyım

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  1- Niyetini öğlen olmadan bir saate kadarda edebilirsin bu caizdir. Rüyadan uyandıktan sonra gusül abdestini almalısın.

  2- Geçmiş olsun. Gusül abdestini alman gerekir. Normal yerlerini yıka ve Yara olan yeri sadece mesh etmen yeterlidir orayı ıslatman gerekmez.

 3. Misafir
  hocam selam ben Oruçlu Oldugum Günler Şeytan Rüyama Giriyor Benle Eğleniyor Çeşitli Kadın Kılıgına girip cinsel ilişkide bulunuyorus ruyada boşalıyorum karktıgımda'da bakıyorum ki gercekten boşalmısım bu orucu bozarmı !

 4. ACİLSERVİS
  Administrator
  Rüyada meni gelmesi orucu bozmaz

 5. Misafir
  Hocam ben rüyamda ilişkiye girdiğimi görüyorum ama 26 yaşıma kadar hiç sabahlatrı kalktığım zaman meni olmuyo ne den olbalir acaba veya bi sıkıntı yaratır mı?

 6. arifselim
  Yönetici
  Normalde meni geliyorsa uyku halinde gelmesi önemli değildir. Eğer bu yaşına kadar hiç gelmemişse o zaman doktora görünebilirsin bunu doktor daha iyi bilir.

 7. Misafir
  Slm ben ruyamda olmus dedemle iliskiye giriyodum ama dedem cok mutsuzdu dedemden beyaz bi meni geldi cok etkilendim bu ruyadan acaba ne anlama geliyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu tür uygunsuz bir cinsel ilişkiye girdiğini görmek bazı hatalar işlemeye ve insanlar arasında çok mahcup olmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  İyi günler regl dönemindeyim rüyamda eşimle ilişkiye girdigimi gördüm gusül gerekirmi bebek emziriyorum lütfen yardımcı olun

 10. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Adet halinde iken veya başka bir nedenle olsun cünüp halde bebeğini emzirebilirsin bunun dini hiç bir sakıncası yoktur. Adet halinde iken rüyasında ihtilam olan kadına gusül almak gerekmez.

 11. Misafir
  Merhaba ben rüyamda ilişkiye girdim boşalacakken uyandım sonra biraz bekledim meni geri gitsin diye ve tuvalete gidip işedim meninin idrarımla beraber şehvetsiz çıkmış olabileceğini düşündüm gusul gerekirmi

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi?
  Merhaba. Rüyadan uyandıktan sonra eğer kısa bir süre sonra meni az veya çok çıkmış olsun sana gusül almak gerekir. Çıkmış olabileceğini düşünmen bile gusül alman için yeterli bir sebeptir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
rüyada ilişkiye girmek gusül gerektirirmi,  rüyada ilişkiye girmek abdest gerektirir mi,  rüyada eşiyle ilişkiye girmek gusül gerektirirmi,  rüyada boşaldığını görmek,  Ruyada iliskiye girmek gusul gerektirir mi,  rüyada boşaldığını görmek gusül gerektirir mi,  ruyada iliskiye girmek gusul gerektirirmi