Konusunu Oylayın.: Abdesti aldıktan sonra menim geliyormus gibi hissediyorum ne yapmalıyım?

5 üzerinden 4.50 | Toplam : 2 kişi
Abdesti aldıktan sonra menim geliyormus gibi hissediyorum ne yapmalıyım?
 1. 13.Temmuz.2011, 19:02
  1
  Misafir

  Abdesti aldıktan sonra menim geliyormus gibi hissediyorum ne yapmalıyım?


  Abdesti aldıktan sonra menim geliyormus gibi hissediyorum ne yapmalıyım? Mumsema Selamün aleyküm hocam ben kendimi sürekli cünüp hissediyorum abdesti aldıktan sonra menim gelyormus gibi hissediyorum wc ye gırıp bakıyorum hiç birsey yok ne yapmam lazım bu yüzden kasılıyorum namaz kılamıyorum.


 2. 13.Temmuz.2011, 19:02
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Selamün aleyküm hocam ben kendimi sürekli cünüp hissediyorum abdesti aldıktan sonra menim gelyormus gibi hissediyorum wc ye gırıp bakıyorum hiç birsey yok ne yapmam lazım bu yüzden kasılıyorum namaz kılamıyorum.

 3. 16.Temmuz.2011, 11:05
  2
  HİZMETKAR
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 01.Mayıs.2011
  Üye No: 86992
  Mesaj Sayısı: 366
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 4
  Bulunduğu yer: Dertlerin Babası

  Cevap: abdesti aldıktan sonra menim gelyormus gibi hissediyorum
  Ve aleykumusselam ve rahmetullahi ve berekatuh. Abdest alırken şüphe duyarsanız "Acaba guslüm oldu mu, abdestim oldu mu?" diye içiniz kemirilirse, tekrar tekrar abdest alınız bu vehimdir, şeytandandır deyiniz. Onun şerrinden korunmak için Eûzü okuyunuz, Allah'a sığınınız ve ayetü'l Kürsi'yi okuyunuz. Dikkatlice abdest aldıktan sonra gelen bu vesveseye asla kapılmayınız ve içinizden gelen sese "Abdestim abdesttir. Kör olası şeytan, sen kahrından çatla" diye onunla alay etmek gerekir.


  Abdestsizlik konusunda asla vesveseye itibar etmeyin. Kesin abdestsiz olduğunuzu bilmedikten sonra abdest almanıza gerek olmadığını da bilin. Selametle kalın.....


 4. 16.Temmuz.2011, 11:05
  2
  Devamlı Üye  Ve aleykumusselam ve rahmetullahi ve berekatuh. Abdest alırken şüphe duyarsanız "Acaba guslüm oldu mu, abdestim oldu mu?" diye içiniz kemirilirse, tekrar tekrar abdest alınız bu vehimdir, şeytandandır deyiniz. Onun şerrinden korunmak için Eûzü okuyunuz, Allah'a sığınınız ve ayetü'l Kürsi'yi okuyunuz. Dikkatlice abdest aldıktan sonra gelen bu vesveseye asla kapılmayınız ve içinizden gelen sese "Abdestim abdesttir. Kör olası şeytan, sen kahrından çatla" diye onunla alay etmek gerekir.


  Abdestsizlik konusunda asla vesveseye itibar etmeyin. Kesin abdestsiz olduğunuzu bilmedikten sonra abdest almanıza gerek olmadığını da bilin. Selametle kalın.....
+ Yorum Gönder