+ Yorum Gönder
Manzaralar Resimler ve Genel Güzel Resimler Kategorisinden Bu Bebegın Gözünde Allah Muhammed Yazısı Var Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. nuran58
  Devamlı Üye
  Reklam

  Bu Bebegın Gözünde Allah Muhammed Yazısı Var

  Reklam

  Bu Bebegın Gözünde Allah Muhammed Yazısı Var Mumsema
  Mucizeler

  bebek.jpg

  Adıyaman'da birkaç ay önce dünyaya gelen bebeğin elmacık kemiğinde Arapça 'Allah', göz kapağında 'Muhammed' şeklindeki ben görenleri hayrete düşürüyor.

  Adıyaman'da yaşayan Baba ailesinin ilk çocuğu olan ve iki ay önce dünyaya gelen Muhammed'in yüzündeki ben, iki ay içerisinde Arapça 'Allah' ve 'Muhammed' yazısı şeklini aldı. Bebeğin ilk doğduğunda elmacık kemiğinde mercimek büyüklüğünde olan ben gittikçe büyüyerek şekillendi. Doğumdan 15 gün sonra bebeğe ismini veren imam tarafından fark edilen yazılar, bebek büyüdükçe belirginleşmeye başladı. İlk olarak elmacık kemiğinde bulunan 'Allah' yazısı belirginleşen benin göz kapaklarına uzanan kısmında 'Muhammed' yazısı ortaya çıktı. 'Nazar değmesin' diye bebeklerini kimseye göstermeyen Baba ailesi, çocuklarının ismini Muhammed koydu. Muhammed'in yüzündeki yazıyı görenler hayretlere düşüyor. Baba ailesinin yakınları Muhammed'i kucaklarından indirmiyor.

  Baba Cengiz Baba, bebeğin 15 günlük iken 'Allah' yazısının ortaya çıktığını ifade ederek, "15 günlük iken, imam ismini kulağına okurken yazının farkına vardı. O zaman 'Allah' yazısı vardı. Diğeri tam belirgin değildi. Biraz daha büyüdükten sonra hocaya gösterdik; 'Allah' ve 'Muhammed' yazısının olduğunu söyledi. Çocuktaki yazıyı görenler şaşırıyor. Hoca nazar değmemesi için kimseye göstermememizi söyledi" dedi.Anne Nurgül Baba ise, bebeğindeki benin mercimek büyüklüğünde olduğunu ve daha sonradan şekil aldığını dile getirdi. Hala Emine Baba, bebek doğduğunda bebeği ilk kucağa alanın kendisi olduğunu ve benin çok küçük olduğunu belirtti.Amcası Orhan Baba'da bu yazının ibret alınması gerektiğini ve bunun işaret olduğunun altını çizerek, "Ne mutlu ki; Allah bunu bize nasip etti. Başta İslam Alemi olmak üzere herkes bunu ibret almalıdır. İbret olması için herkesin bu yazıyı görmesini istiyorum" şeklinde konuştu.


 2. mumsema
  Administrator

  Cevap: Bu Bebegın Gözünde Allah Muhammed Yazısı Var


  Reklam


  yazı azıcık benziyor ama net değil

 3. Şema
  Moderatör
  Kuran ayetli doğan çocuk.

  Kuran-ayetli-doğan-çocuk.jpg

+ Yorum Gönder
muhammed arapca yazilisi,  hz muhammed yazısı arapça,  muhammed arapça yazılışı,  muhammedin arapça yazılışı,  hz muhammedin arapça yazılışı