Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.29 | Toplam : 34 kişi
 1. 99
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Selâmün Aleyküm. 22 yaşındayım atanamadığımdan polislik için hazırlanıyorum. Kapalıyım açılmayı düşünmüyordum fakat polis olursam açılırım gibi bir düşüncem vardı. Rüyamda mülakatlara katıldığımı fakat orada aynaya baktığımda tek gözümde beyazlık olduğunu gördüm. Görmemde bir sıkıntı olmadığını hatırlıyorum ama aynada kör olmuş gibiydim. Elenir miyim diye sorup durdum herkese. Yorumlarsanız sevinirim çok teşekkürler.


 2. 100
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Dinini ve ahiretini dünyanın geçici şeyleri için değiştirme. Gördüğün rüyan ise işlediğin veya işleyeceğin bazı hatalara dair bir işaret olarak yorumlanır. Sen kendine bundan böyle bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 101
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Selamünaleyküm hocam. Rüyamda bir erkek görüyorum hafif açık yemyesil gözleri var gözünde ince kemik çerçeve siyah bir gözlük de var. karşısinda da bir kiz var onu tam hatırlayamiyorum ama onun gözü de yemyeşil ve siyah gözlük takmış. Gözleri birbirinin aynısı diyorum. Gözlükleri bile aynı. göz göze bakıyor onlar da. Yüzlerinin göz kısmını görüyorum sadece. Erkek olanı çok net hatırlıyorum ve bir rüyaya göre çok uzun bakıyorum sanki. Teşekkürler.


 4. Reklam

 5. 102
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Güzel olan her şeyin karşılığı anlamına gelen rüyanın tabirinde açık ifade etmek gerekirse güç sahibi olmaya, ünlenmeye, maddi olarak kuvvet bulmaya, hayatta kendi ayakları üzerinde durup bir çok şeye nail olmaya delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


 6. 103
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda ayrı olduğum kocamın oturduğu apartmanın önündeyim. Kapının önünde bir sürü insan var. kimini tanıyorum kimini tanımıyorum. Gözüm sürekli kocamın penceresinde. Evde mi, yok mu görebilmek için uğraşıyorum. önce pencere kapalı sonra pencereyi açık görüyorum, hata kocam gizli gizli bakıyor diye görüyorum. Binanın kapısından bazı kişiler girip cıkcıkıyor, kapıyı bir tanıdığım genç kadına tutmasını söylüyorum. Niyeki diyor...kimse kocamın o binada oturduğunu bilmiyor. Sonra yanıma 3 yabancı geliyor, birinin erkek diğerinin kadın olduğunu hatırlıyorum üçüncü kişiyi tam hatırlayamıyorum. Alacağın evi peşin mi alacaksın diyorlar evet diyorum. o sırda o yabancı erkek, üstü başı çok temiz ve düzgün giyinmiş. gömleği, gözlerime bakıp - senin gözlerin renkli diyor. Evet diyorum, hava hafiften kararıyor halde, elinde bir el feneri , gözlerime tutuyor ışığı, diyorum ki sizin gözlerinizde mavi. evet diyor. çok nadir olan bir gözlere sahibiz diyor. cebinden tarihi bir şeyler çıkartıyor, bana gösteriyor. Şaşırıyorum ama ne olduğunu neler gösterdiğini hayal mayal hatırlıyorum, madalya gibi bir şeyler. Diyorum ki böyle her tanımadığınız insana göstermeyin, ne olur ne olmaz diyorum. Bir şey olmaz diyor.
  Sonra kadına saat kaç diye soruyorum, kadın çantasında saat arıyor. duvarda saat görüyorum ama durmuş . Yorumlarsanız sevinirim


  Bayanın, çalışıyorum, tesettürlüyüm, elhamdülillah maddi yönden kimseye ihtiyacım yok. 39 yasında iki erkek evladım var.evlatlarım benim yanımda kalıyor. iki yıldır kocam benden ayrı. henüz boşanmadık. ama boşanma davasını kocam mahkemeye verdi.
  yorumlarsanız sevinirim
  Allah razı olsun.


 7. 104
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Kendi öz benliğine olan bakış açını daha da olumluya çevireceğine, kendini iyi ve güzel hissedeceğin duygulara kapılacağına, içsel olarak rahatlayacağına delalet ettiği gibi iş, aile veya yakın kimselere karşı yapacağın yardım ya da desteğe, hayattaki tüm olumsuzluklara rağmen en küçük bir şeyden mutlu olacak bir neden bulmaya çalıştığına, hayata olan bakış açını değiştirmeye ve kendini yenilemeye karar vereceğine delalet eder. Allah en iyisini bilendir elbette.


+ Yorum Gönder
Git İlk 578