+ Yorum Gönder
Forum Duyuruları ve Forum ile ilgili Eleştiri ve Önerileriniz Kategorisinden Forum Tavsiyesi ve Kullunıcı Adı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bLnT
  Üye
  Reklam

  Forum Tavsiyesi ve Kullunıcı Adı

  Reklam

  Forum Tavsiyesi ve Kullunıcı Adı Mumsema Selamun aleyküm yönetici dostlar forum için bikaç tavsiyede bulunacaktım fakat ilgili yerde konu açamıyorum nerede konu açıp öneri sunabilirim birde kullanıcı adımı mümkünse bLnT (küçük büyük harfleri önemsersek sevinirim) şeklinde yapar mısınız? 4 harf kabul edilmez diye denememiştim bile benim hatam üzgünüm sizede zahmet vermiş olcaz.

  Kullunıcı adım için teşekürler. Allah razı olsun. Tavsiyem şudur: Anasayfada giriş yaptığmız zaman nick şifre kısmı kaybolmuyor diğer sekmelerde kayboluyor, giriş yapıldığı gözüküyor. Anasayfada da o şekilde olsa çok iyi olur. Henüz forumda yeniyim daha sonralarda yine tavsiyede bulunurum inşallah hayırlı forumlar.

 2. ACİLSERVİS
  Administrator

  Cevap: Forum Tavsiyesi ve Kullunıcı Adı


  Reklam


  Anasayfadaki giriş yeri iptal edildi. Giriş için index.php den girin
  https://www.mumsema.org/index.php

 3. bLnT
  Üye
  Selamun aleyküm adminler anasayfadan kaybolmayan nick şifre kısmını kaybetmişsiniz elinize sağlık ama komple kaybetmişsiniz anasayfadayken üye girişi yapılmıyor ayrıca diğer sekmeler gözükmüyor namaz dualar klavye filan öyle oluncada hoş gözükmüyor bilginize.

 4. ACİLSERVİS
  Administrator
  Bir şey için ikinci konuyu açmayalım. Anasayfamız bu şekilde kalacaktır. Güvenlik nedeni ile bu şekil olmak zorundadır. üye girişi yapmak isteyen giriş yeri gözüktüğü zaman giriş yapabilir.

+ Yorum Gönder