+ Yorum Gönder
Forum Duyuruları ve Forum ile ilgili Eleştiri ve Önerileriniz Kategorisinden Yönetici arkadaşlar yardım edebilir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Reklam

  Yönetici arkadaşlar yardım edebilir mi?

  Reklam

  Yönetici arkadaşlar yardım edebilir mi? Mumsema Sorular ve cevablar bölümüne girdiğim zaman kırmızı yazılı "üylerin cevabsız sorularını görmek için tıklayınız yazıyor" oraya tıklayıncada uyarı veriyor . Bu başlık neden var?

 2. Şema
  Moderatör

  Cevap: Yönetici arkadaşlar yardım edebilir mi?


  Reklam


  Eskiden cevapsız soruları görmek içindi iptal oldu

 3. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Birde profilimzdeki rep derecesi ve tecrübe puanı ne işe yarıyor bunlar nasıl yükseltilir ?

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Nasıl yükseltebilirim peki?

 5. Şema
  Moderatör
  Mesaj sayısına göre yükselir

 6. Fezanur
  Üye
  esselamü aleyküm hayırlı nurlu akşamlar.yeni üyeyim yani bir kaç dakikalık mumsema çok severek takip ettiğim bir site olduğu için üye olmak istedim . ama çok üzücü şeyler okudum. kimse ile tartışmak istemiyorum sadece şunu sormak istedim burda tasavvufa yer yoksa ben hemen çıkayım ne benden kimse rahatsız olsun nede ben kimseyi rahatsız edeyim.yanlış anlamayın saygısızlık etmek için değil kul hakkına olan titizliğimden soruyorum.tekrardan hayırlı nurlu geceler SELAM VE DUA İLE SAYGILAR

 7. ACİLSERVİS
  Administrator
  Ve aleykümüsselam. Tasavvuf konularından sitede yüzlerce bulabilirsin. Forumda destekleyen de karşı çıkanda olabilir olmuştur. Biz bunun kavga meselesi haline dönüşmesini istemediğimizden konuların açılmasından yana değiliz. Çünkü geçmişte birbirlerini kıran çok sayıda üye olmuştur.

 8. Misafir
  kardeşim ben bu üyeliğimi kaldırmak istiyorum tamam mı lütfen üyeliğimi kaldırın ya da kaldırmaz iseniz bir konu hakkında attıgım mesajı siliniz rica ediyorum siz nasıl müslümanlarsınız ya

 9. ACİLSERVİS
  Administrator
  Üyeliğin silinemeyeceğini üye olurken kurallarda yazılıydı ve bunu kabul ettin. Ayrıca mesajların silinemeyeceği de o kabul ettiğin kurallarda yazılıydı. Şimdi bunu göz önünde bulundurup kimin nasıl Müslüman olduğunu yeniden düşün. Konu linkini gönder uygun görülürse silebiliriz.

 10. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Fezanur kardeş
  Tasavvuf ve tarikat başlığımız var yasak yok ama lütfen kitap ve sünnetten delili olan konular ve cevaplar yazalım .
  Yoksa yine eskisi gibi ortalık 56 olur

+ Yorum Gönder