+ Yorum Gönder
Forum Duyuruları ve Forum ile ilgili Eleştiri ve Önerileriniz Kategorisinden Gusül konusu yasaklansın Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. İbnî_er-Rumî
  Üye
  Reklam

  Gusül konusu yasaklansın

  Reklam

  Gusül konusu yasaklansın Mumsema Selamun Aleykum . Forumda Gusül ve abdest sorularının yeterince cevabı var. Bazı konular daha önce forumda yasaklanmış bence Gusül ve abdest konularıda yasaklanmalı. Çünkü insanlarda bazı şeyler takıntı olmuş örneğin (diş çürüğü gusle manimidir ) gibi soruları görünce insan diyorki bir millet bu kadar mı cahil olabilir. Dahası artık sorular acayipleşti az önce dediğim gibi diş çürüğünün gusülle ne alakası var? Benim görüşüm bu artık gusül ve abdest konuları yasaklansın.


  Hayırlı Cumalar ....🌷🌷🌷


 2. mum
  Administrator

  Cevap: Gusül konusu yasaklansın


  Reklam


  ve aleykumusselam ve rahmetullah
  Genel bir yasak yok ama gusül konusunda daha önce varolan bir başlıkla açan ile vesveseli sorular soran herkes yasaklanıyor.
  Müslümanlar çocuklarına ilmihal öğretmiyor

 3. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Varolan sistem geliştirilerek kullanışlı olabilir. Zaten sorulan sorular ile aynı başlıkta sorulan sorular otomatik olarak sistemde engellenebilir.

 4. İbnî_er-Rumî
  Üye
  Aynen katılıyorum kardeş. Otomatik sistem iyi olabilir ayrıca Forum kurallarındaki tasavvuf konusunun yerine gusül konusu eklenmeli katılan?

 5. İslam
  Kur'an Hadimi
  gusül ile ilgili yeni bir başlık açılsa bile bence herkes yeni konu açacak
  Millet araştırma zahmetinde bulunmak istemiyor

 6. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Bende katılıyorum daha önceden buna benzer bir konu açmıştım fakat itibar eden olmadı . Umarım yöneticiler bu konu ile ilgili bir şey yaparlar

 7. İslam
  Kur'an Hadimi
  forum kurallları nelerdir hiç bir üyen bilmez okumaz
  yoksa oraya yasaklar yazılabilir

+ Yorum Gönder