+ Yorum Gönder
Forum Duyuruları ve Forum ile ilgili Eleştiri ve Önerileriniz Kategorisinden Reklam nedir, nasıl olmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1ht1baron
  Üye
  Reklam

  Reklam nedir, nasıl olmalıdır?

  Reklam

  Reklam nedir, nasıl olmalıdır? Mumsema Bir merağım üzerine google'dan arama yaptım ve ziyaretçi olarak girdim. Bilgiyi aldım fakat gördüğüm reklamdan ötürü kötü oldum. Eğer bilginin doğru olduğunu bilmeseydim tereddüte düşer acaba islamı hafifletme , içine batıl sokma , müslümanlığı rezil etme veya din düşmanlarının hedefleri gayesinde olan bir sitemi diye düşünürdüm. Gördüğüm reklamlarda açık kadın fotoğrafları vardı. Bildiğiniz sahildeki bikinili kadın fotoğrafı , detayına inip hangi site olduğuna giremedim bile... Gerçekten çok acı bir durum yaşadım , gözümün onu farketmesinden utandım. Bu kadar olur dedim.

  Eğer forum ayakta kalsın diyeyse İslam'i forum olmasına gerek yok eğer İslami forumsa haram ile İslam ilerlemez. Vesselam.

 2. NuN
  Üye

  Cevap: Reklam


  Reklam


  Baron haklısın ama kişinin ip adresine göre reklam değişir.
  Bende hep elektronik ve arapça reklamlar çıkar. çünkü Google den hep bu tür şeyler ararım


  oku https://www.mumsema.org/forum-duyuru...-aciklama.html

 3. Misafir
  Verdiğiniz linki inceledim ve sizler haklısınız aynen kendi bilgisayarımızda en çok neyi arıyorsak google ona göre reklam veriyor.

+ Yorum Gönder